نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چه چیزی را تماشا می کنیم ، چگونه newkerala.com # 7838 را دنبال کنیم

[ad_1]


نیویورک ، 13 ژانویه: مجلس نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور مستعفی آمریکا برای دومین بار در 12 ماه گذشته اقداماتی را انجام می دهد. این اتفاق در روز چهارشنبه رخ می دهد و در اینجا چگونگی شکل گرفتن روز ، ایجاد تاخیر و تاخیر در زمان وجود دارد. اما اولین قطعه تاریخ. اگر این حرکت ادامه یابد و ترامپ سرانجام تحت تأثیر قرار گیرد ، این اولین بار در تاریخ 244 ساله این کشور است که رئیس جمهور فعلی ایالات متحده برای بار دوم تحت تأثیر قرار می گیرد. این چهارمین بار است که رئیس جمهور با استیضاح روبرو می شود و 50 درصد از این مبلغ را ترامپ تشکیل می دهد. دو رئیس جمهور دیگر ایالات متحده در این لیست اندرو جانسون و بیل کلینتون هستند.

تفاوت بزرگ میان آخرین استیضاح ترامپ و این مورد این است که زمینه در جمهوری خواهان باز شد – پس از حمله به پایتخت ایالات متحده ، پس از تبخیر کنترل سنا ، اما نه لزوما به همان ترتیب. برخلاف آخرین استیضاح ترامپ ، وقتی هیچ جمهوری خواهی در پارلمان از اتهامات علیه وی حمایت نکرد ، حمایت جمهوری خواهان از استیضاح ترامپ این بار ساعت به ساعت بیشتر می شود.

این اتاق ساعت 9 صبح (به وقت ایالات متحده) تشکیل جلسه می دهد تا مناظره اولیه انجام شود. حوالی ظهر زمانی است که عمل شروع به چرخیدن به مدار دیگری می کند. انتظار می رود یک بحث دو ساعته در مورد مقاله واحد در مورد استیضاح – “تحریک شورش” – به دنبال رای استیضاح بزرگ در مجلس احتمالاً اواخر بعد از ظهر برگزار شود. رای گیری احتمالاً کمتر از یک ساعت طول خواهد کشید. دموکرات های مجلس نمایندگان اطمینان دارند که رأی به استیضاح دارند حتی اگر جمهوری خواهان بیشتری ترامپ را کنار بگذارند.

سپس سنا. گفته می شود پس از چهار سال فرصت دادن به ترامپ ، رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل از استیضاح “خوشحال” است ، زیرا فاصله حزب از ترامپ آسان تر خواهد بود. مهم نیست که در آنجا چه اتفاقی می افتد ، هر آنچه اتفاق می افتد نشان از پایان خیره کننده دوران ترامپ در کاخ سفید دارد.

این بخش از مقاله استیضاح علیه ترامپ همه چیز را بیان می کند. “رئیس جمهور ترامپ به طور جدی امنیت ایالات متحده و نهادهای دولتی آن را تهدید کرده است. او یکپارچگی سیستم دموکراتیک را تهدید کرده ، در انتقال مسالمت آمیز به قدرت دخالت کرده و شاخه ای برابر ایجاد کرده است. به ضرر آشکار مردم ایالات متحده. “

دوباره به استیضاح ترامپ بروید: چه چیزی تماشا کنیم ، چگونه ردیابی کنیم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *