نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چهارمین آزمون Aus-Ind که در بریزبن برگزار می شود ، CA را تأیید می کند newkerala.com # 6189

[ad_1]


سیدنی ، 11 ژانویه: کریکت استرالیا تأیید کرد که چهارمین و آخرین تست از سری استریم های بین استرالیا و هند از 15 تا 19 ژانویه در گابا در بریزبن برگزار می شود.
به دنبال گزارش هایی مبنی بر عدم تمایل تیم هند به سفر به بریزبن به دلیل سختگیرانه ترین پروتکل های امنیت زیستی ، طی دو هفته گذشته در مورد آزمون نهایی تردیدهایی وجود داشت.

با این حال ، نیک هاکلی ، مدیر موقت CA روز دوشنبه موافقت تیم هند برای سفر به بریزبن را تأیید کرد.

هاكلی در بیانیه ای گفت: “ما در حال كار نزدیك با كوئینزلند بهداشت هستیم تا اطمینان حاصل كنیم كه برنامه های ایمن زیست زیست محیطی ما اطمینان می دهند كه آزمایش چهارم در The Gabba با اطمینان انجام می شود.”

“در طول این فصل ، ما به لطف پروتکل های ایمنی ایمنی بی نظیر خود ، حمایت مداوم مقامات بهداشتی دولت و کار سخت و باورنکردنی بسیاری از مردم در کریکت استرالیا ، یک تجربه قوی از بازگشت ایمن و مسئولانه به ورزش را ایجاد کرده ایم.

“من می خواهم از دولت کوئینزلند برای همکاری و تمایل به همکاری نزدیک با CA و BCCI تشکر کنم تا بتوانیم آزمایش چهارم را طبق برنامه انجام دهیم ، اما مهمتر از آن ما برنامه ای را اجرا می کنیم که ایمنی و رفاه بازیکنان ، مسئولان مسابقه و جامعه گسترده تر به عنوان یک اولویت اصلی “، وی افزود.

کریکت استرالیا همچنین اعلام کرد که 50٪ از کل ظرفیت جمعیت در گابا در طول مسابقه آزمون مجاز است.

در بیانیه CA آمده است: “با توجه به توصیه های کوئینزلند بهداشت و دولت کوئینزلند ، ورزشگاه های کریکت استرالیا و کوئینزلند با هم همکاری می کنند تا ایمنی مشتریانی را که در آزمایش Vodafone Brisbane در 15 ژانویه شرکت می کنند ، با ظرفیت جمعیت 50٪ در The Gabba ، تضمین کنند.” .

استرلینگ هینچلیف ، وزیر ورزش کوئینزلند ، گفت کوئینزلندرها در چهارمین آزمون The Gabba مشتاقانه منتظر استرالیا هستند که با هند بازی می کند.

“همه گیری Covid-19 همه کارها را انجام داده است ، اما یک آزمایش ساده برای آماده سازی. من می خواهم از کریکت استرالیا و BCCI برای همکاری نزدیک با مدیر کل و دولت کوئینزلند برای انجام این آزمایش تشکر کنم. هینچلیف گفت: “برای کوید امن است.”

وی افزود: “با روحیه فوق العاده همکاری در پشت صحنه ، من اطمینان دارم که این هفته شاهد آزمایش عالی در گابا خواهیم بود.”

چهارمین آزمون Aus-Ind که در بریزبن برگزار می شود ، CA را تأیید می کند.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *