نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیوند اتومبیل بهترین خودرو برای خرید را تا سال 2021 مشخص می کند: Ford Mustang Mach-E newkerala.com # 7025

[ad_1]

لس آنجلس: اتصال اتومبیل (www.thecarconnection.com) ، آسانترین مکان برای گشت و گذار و خرید آنلاین اتومبیل ، فورد موستانگ Mach-E را بهترین خودرو برای خرید تا سال 2021 معرفی کرده است. مارک های مرتبط علاقه مندان به اتومبیل Motor Authority (www.motorauthority.com) و Green Car Reports (www.greencarreports.com) نیز برندگان جوایز بهترین خودرو برای خرید را معرفی کردند. شورولت کوروت عنوان بهترین خریدار اتومبیل را در سال 2021 به خود اختصاص داد ، در حالی که فورد موستانگ ماچ-ای نیز در سال 2021 به عنوان بهترین خریدار خودرو انتخاب شد.

Ford Mustang Mach-E نام معروف ، دوره جدید

سردبیران خبره Car Connection یک فورد موستانگ Mach-E را از یک زمینه رقابت پذیرفته شده انتخاب کردند. رقبا مدل های جدید یا کاملاً جدیدی طراحی شده بودند که بالاترین نتیجه را در سیستم رتبه بندی منحصر به فرد TCC The Car Connection به دست آوردند ، در حالی که محدودیت قیمت پایه 50 هزار دلاری را رعایت می کردند.

امتیاز 10 امتیازی TCC خلاصه رتبه بندی های ارائه شده به هر وسیله نقلیه در شش دسته ایمنی ، آسایش و راحتی ، صرفه جویی در مصرف سوخت ، عملکرد ، فناوری و سبک است.

مارتی پاگت ، سردبیر مجله The Car Connection، Motor Authority و Green Car Reports گفت: Mach-E با هوشمندی نام موستانگ را مجدداً راه اندازی کرده و انتظارات ما را برای دوره آینده اتومبیل های الکتریکی اصلاح کرده است. Mach-E برای کارآیی ، سبک و میراث همه چیز جدید ارائه می دهد.

برای اولین بار در تاریخ این جایزه ، یک ماشین الکتریکی توسط سردبیران The Car Connection انتخاب شد.

ماشین شورولت کوروت عضلانی تغییر شکل داده است

عملکرد و نام تجاری لوکس Motor Authority شورولت کوروت را برای بهترین عملکرد / خودروی لوکس خود برای خرید در سال 2021 اعلام کرد. سردبیران برنده را از بین اتومبیل های لوکس / کارآمد جدید یا دوباره طراحی شده برای آزمایش انتخاب کردند. بدون شتاب ، هندلینگ ، سبک و ویژگی ها – و همچنین ارزش – برنده به عنوان جذاب ترین مورد علاقه مندان قرار گرفت.

پاگت گفت که این کوروت تغییر شکل یافته است. در طرح جدید موتور میانی خود ، Vette از هندلینگ و شتاب هیجان انگیزی برخوردار است تا با بدنه سوپراسپرت زیبای خود مطابقت داشته باشد.

اتومبیل Ford Mustang Mach-E Electric که مسئول گذشته و آینده است

Green Car Reports ، مقصدی برای اتومبیل های سبز ، اتومبیل های برقی ، اتومبیل های کم مصرف و هیبریدی ، Ford Mustang Mach-E را به عنوان بهترین اتومبیل سبز خود برای خرید در سال 2021 معرفی کرد. سردبیران مهمترین اتومبیل جدید سبز را که به طور گسترده برای خریداران در مدل 2021 با در نظر گرفتن فن آوری های جدید ، کاربردی و تأثیر آنها بر محیط زیست.

Padgett گفت ، Mach-E فقط تجارت موستانگ را ندارد. این یک تجربه پیشرفته در رانندگی با ماشین الکتریکی با برد حداکثر 300 مایل و نوید عملکرد بالاتر در آینده نزدیک را می دهد.

جوایز انتخاب راننده 5 سال از قرار دادن علاقه مندان به صندلی راننده را جشن بگیرید

از سال 2016 ، علاقه مندان بار دیگر جایزه راننده را در جوایز راننده The Car Connection گرفته اند.

از خوانندگان خواسته شد تا در مورد انتخاب شخصی خود برای بهترین انتخاب اتومبیل جدید در بخشهای مختلف عمده اتومبیل رأی دهند. این انتخاب آنها بود

بهترین اتومبیل Ford Mustang Mach-E
بهترین اتومبیل سبز فورد موستانگ Mach-E
بهترین ماشین لوکس Genesis GV80
بهترین اتومبیل Ford Mustang Mach-E
بهترین اتومبیل ارزان قیمت Mazda CX-30
بهترین ماشین برای خانواده ها Toyota Sienna

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *