نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیروزی 2-0 برابر انگلیس می تواند جای ایندیاس را در فینال WTC newkerala.com # 11334 مهر و موم کند

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: هند پس از پیروزی چشمگیر 2-1 مقابل استرالیا در چهار مسابقه سری Border-Gavaskar ، سه شنبه – به دو عنوان درصد و امتیاز – به قله مسابقات جهانی آزمون ICC (WTC) صعود کرد. .
نیوزیلند با 70 درصد و 420 امتیاز در مکان دوم قرار دارد ، در حالی که استرالیا با 69.2 درصد و 332 امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

دو تیم اول به فینال WTC در ماه ژوئن در لردن لندن راه پیدا می کنند.

هند اکنون 71.7 درصد درصد کسب شده و 430 امتیاز دارد. درصد تعیین کننده رتبه بندی نهایی است و نه کل امتیازات کسب شده پس از تغییر در سیستم امتیازات به دلیل نقض Covid-19 در برنامه جهانی کریکت.

“هند برتر است .

حالا هند فقط باید در سری چهار بازی خانگی آینده مقابل انگلیس پیروز شود ، که از 5 فوریه با نتیجه 2-0 آغاز می شود تا بتواند در فینال WTC صعود کند. با این حال ، در صورت شکست یک آزمایش به انگلیس ، باید در سه بازی پیروز شوند.

نیوزلند تا ژوئن برنامه ای سریالی ندارد.

برای استرالیا ، شکست در سریال به طور جدی شانس ورود آنها به دو تیم برتر را بدتر کرده است. آنها برای پشت سر گذاشتن بلک کلاه ها و مهر و موم شدن به مقام دوم در رده بندی WTC به 89 امتیاز در یک سری سه تست مقابل آفریقای جنوبی – که هنوز تأیید نشده است – نیاز دارند. این تنها در صورتی اتفاق می افتد که آنها حداقل در دو آزمون برنده شوند و در سومین مسابقه مساوی کنند ، در این صورت ، طبق ESPNcricinfo ، 93 امتیاز از این مجموعه را دریافت می کنند.

حالا استرالیا با هدایت تیم پین باید امیدوار باشد که این سری مقابل Proteus ادامه پیدا کند و آنها حداقل با نتیجه 2-0 پیروز شوند یا امیدوار باشند که هند در مقطعی مقابل انگلیس حذف شود.

انگلیس ابتدا باید در آزمایش دوم مقابل سریلانکا پیروز شود ، از روز جمعه شروع شود و سپس هند را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد حتی تساوی 2-2 نیز برای انگلیس کافی نیست تا هند را پشت سر بگذارد و در دو تیم برتر قرار گیرد WTC

در این میان هندوستان نیز از استرالیا پیشی گرفته و مقام دوم رده بندی ICC Test را کسب کرده است. شاگردان کین ویلیامسون در بالای سکو نشسته اند.

ICC در توییتر خود نوشت: “هند استرالیا را آواره کرده تا به شماره 2 جدید در رده بندی تیم آزمون ICC تبدیل شود.”

پیروزی 2-0 برابر انگلیس می تواند جای هند در فینال WTC را مهر و موم کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *