نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیروزی 2-0 برابر انگلیس می تواند جای ایندیاس را در فینال WTC newkerala.com # 11334 مهر و موم کندبریزبن ، 19 ژانویه: هند پس از پیروزی چشمگیر 2-1 مقابل استرالیا در چهار مسابقه سری Border-Gavaskar ، سه شنبه – به دو عنوان درصد و امتیاز – به قله مسابقات جهانی آزمون ICC (WTC) صعود کرد. .
نیوزیلند با 70 درصد و 420 امتیاز در مکان دوم قرار دارد ، در حالی که استرالیا با 69.2 درصد و 332 امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

دو تیم اول به فینال WTC در ماه ژوئن در لردن لندن راه پیدا می کنند.

هند اکنون 71.7 درصد درصد کسب شده و 430 امتیاز دارد. درصد تعیین کننده رتبه بندی نهایی است و نه کل امتیازات کسب شده پس از تغییر در سیستم امتیازات به دلیل نقض Covid-19 در برنامه جهانی کریکت.

“هند برتر است .

حالا هند فقط باید در سری چهار بازی خانگی آینده مقابل انگلیس پیروز شود ، که از 5 فوریه با نتیجه 2-0 آغاز می شود تا بتواند در فینال WTC صعود کند. با این حال ، در صورت شکست یک آزمایش به انگلیس ، باید در سه بازی پیروز شوند.

نیوزلند تا ژوئن برنامه ای سریالی ندارد.

برای استرالیا ، شکست در سریال به طور جدی شانس ورود آنها به دو تیم برتر را بدتر کرده است. آنها برای پشت سر گذاشتن بلک کلاه ها و مهر و موم شدن به مقام دوم در رده بندی WTC به 89 امتیاز در یک سری سه تست مقابل آفریقای جنوبی – که هنوز تأیید نشده است – نیاز دارند. این تنها در صورتی اتفاق می افتد که آنها حداقل در دو آزمون برنده شوند و در سومین مسابقه مساوی کنند ، در این صورت ، طبق ESPNcricinfo ، 93 امتیاز از این مجموعه را دریافت می کنند.

حالا استرالیا با هدایت تیم پین باید امیدوار باشد که این سری مقابل Proteus ادامه پیدا کند و آنها حداقل با نتیجه 2-0 پیروز شوند یا امیدوار باشند که هند در مقطعی مقابل انگلیس حذف شود.

انگلیس ابتدا باید در آزمایش دوم مقابل سریلانکا پیروز شود ، از روز جمعه شروع شود و سپس هند را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد حتی تساوی 2-2 نیز برای انگلیس کافی نیست تا هند را پشت سر بگذارد و در دو تیم برتر قرار گیرد WTC

در این میان هندوستان نیز از استرالیا پیشی گرفته و مقام دوم رده بندی ICC Test را کسب کرده است. شاگردان کین ویلیامسون در بالای سکو نشسته اند.

ICC در توییتر خود نوشت: “هند استرالیا را آواره کرده تا به شماره 2 جدید در رده بندی تیم آزمون ICC تبدیل شود.”

پیروزی 2-0 برابر انگلیس می تواند جای هند در فینال WTC را مهر و موم کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *