نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پوجارا مانع خود می شود زیرا هند برای پیروزی در آخرین مسابقه newkerala.com # 10966 به 145 نیاز دارد

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: تکیه گاه چتسوار پوجارا در روز سه شنبه به ضرب و شتم خود ادامه داد ، علی رغم کنار آمدن با چندین مشت و کلاه ایمنی ، زیرا به هند کمک کرد تا در آخرین روز چهارم و نهایی به 183/3 در Tea برسد آزمون مقابل استرالیا در گابا. در پایان جلسه دوم ، که در آن 100 آهنگ در 25 بازی به ثمر رسید ، مسابقه به خوبی انجام شد زیرا هند برای ثبت نام 145 مورد دیگر نیاز داشت ، که یک پیروزی باورنکردنی خواهد بود در حالی که میزبانان به هفت ویکت نیاز دارند تا یک سری چهار مسابقه ای را مهر و موم کنید.

پیش از این ، با شروع جلسه در 83/1 ، شوبمن گیل افتتاحیه با استعداد خود را به بازی مثبت ادامه داد و همراه با پوجارا ، با سرعت بالا اجرا کرد. این جوان 21 ساله که در برابر حمله سریع استرالیا نسبتاً راحت به نظر می رسید ، قبل از گرفتار شدن در رکورد استیو اسمیت و ناتان لیون در 91 تساوی انفرادی خود ، آماده یک قرن شایسته بود.

کاپیتان آژینکیا رهانه ، که بعد وارد شد ، از کلمه “برو” مثبت به نظر می رسید و یک جایگاه سریع 35 شروع را با پوجارا به اشتراک گذاشت.

با این حال ، رهانه ، پس از کمک به 24 از مجموع 22 توپ در مجموع هند ، از پت کامینز عقب افتاد.

سپس هند به جای Mayank Agarwal پانت را فرستاد و اهداف آنها برای پیروزی را به روشنی بیان كرد. پوجارا (43 *) و پنت (10 *) سپس 16 توپ بدون شکست را که 37 توپ در حال اجرا بود قبل از استراحت چای اضافه کردند.

در اوایل جلسه صبح ، هند دروازه روهیت شارما (7) را از دست داد ، اما 79 گل زد زیرا گیل و پوجارا به استرالیا اجازه ورود به تیم هند وات را ندادند.

هند در اولین بازه زمانی خود در پاسخ به 369 امتیاز 336 را کسب کرده است. بازدیدکنندگان سپس استرالیا را در مرحله دوم خود به 294 رساندند و هدف 328 را تعیین کردند.

نتایج مختصر هند 336 و 183/3 در چای (Shubman Gil 91، Cheteshwar Pujara 43 *؛ Pat Cummins 2/22) در برابر استرالیا 369 و 294.

آزمون چهارم: Pujara به تأخیر افتاد زیرا هند برای پیروزی در جلسه آخر به 145 نیاز دارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *