نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پوجارا جنگجوی تیم ها است: Shastri newkerala.com # 11561

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: مربی راوی شستری پس از ضربات شماره 3 هند به بدن ، سر و بازو در جریان توپ 211 توپ 56 خود ، چتشوار پوجارا را یک جنگجو خواند ، که به ایجاد یک بستر محکم برای پیروزی تیم هند با کمک سه جعبه در چهارمین و آخرین آزمایش در The Gabba در روز سه شنبه.
شاستری به خبرنگاران گفت: “پوجارا جنگجوی تیم است. وقتی عملکرد او را در سیدنی و بریزبن دیدم ، به او گفتم:” پوجا ، آنها را تمام کردی. ”

سرعت پایین خفاش راست دوباره موضوع بحث در این مجموعه بود. با این حال ، به نظر می رسد نیم قرن شنی در آخرین روز آزمایش های سوم و چهارم اهمیت آن را در تنظیمات آزمون هند نشان داده است.

شاستری گفت تیم علاقه مند به هیچ بحثی نیست. شستری افزود: “من فکر می کنم بگذارید پسران لذت ببرند. بحث می تواند ادامه یابد. آنها به هیچ مناظره ای علاقه ندارند.”

کاپیتان آژینکیا رهانه بیش از حد از بتسمان 32 ساله ستایش کرد. رهانه افزود: “روشی که امروز پوجارا بازی کرد ، علی رغم اینکه از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی زیادی شد. او زحمتی نکشید. هدف او نجات ویکت بود.”

خود پوجارا در توییتر خود نوشت و از هواداران و هوادارانش برای آنچه که به عنوان یک تور دشوار هنگام تلاش برای فرار آغاز شد تشکر کرد

پوجارا در توئیتر خود نوشت: “غلبه بر احساسات و سرشار از غرور. شخصیت و مهارت های نشان داده شده توسط کل تیم قابل ستایش بود. لحظاتی از این دست باعث می شود ساعتهای بیشماری از غم و اندوه داشته باشید و تمرین واقعا ارزش آن را دارد. از همه حمایت ها و آرزوها شما متشکرم.”

پوجارا جنگجوی تیم است: شاستری

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *