نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پنه لوپه کروز برای فیلمبرداری در Pedro Almodovars Madres paralelas newkerala.com # 21818

[ad_1]

طبق گزارش ورایتی ، کروز با برنده سابق بهترین بازیگر اهل سن سباستین آیتانا سانچز گیخون و میلنا اسمیت تازه وارد به نمایش در می آید.

“با” Madres paralelas “به جهان زن ، مادر بودن ، خانواده برگردم. من در مورد اهمیت اجداد و فرزندان صحبت می کنم. حضور ناگزیر حافظه. مادران زیادی در فیلمبرداری من وجود دارند ، کسانی که بخشی از این هستند داستان بسیار متفاوت است. “آلمودوار هنگام اعلامیه انتخاب گفت.

“به عنوان یک قصه گو ، مادران ناقص در آن زمان بیشترین الهام را به من دادند. پنه لوپه کروز ، آیتانا سانچز گیخون و میلنا اسمیت جوان در این فیلم نقش سه مادر را بازی می کنند ، اسرائیل الهالده را به عنوان شخصیت اصلی مرد همراهی می کند. این نیز همکاری است با علاقه مندی های من. “ژولیت سررانو و روسی دو پالما.” مادران موازی “یک درام شدید خواهد بود. یا امیدوارم که چنین باشد.”

بقیه بازیگران فیلم شامل بازیگر “وننو” اسرائیل الهالده و “زنانی که در آستانه یک شکست عصبی هستند” به همراه ژولیت سرانو و روسی دو پالما هستند.

اگرچه مشارکت کروز در تولید حدود تابستان همراه با اعلام فیلم اعلام شد ، اما تأیید رسمی از تجهیزات تولید برادران آلمودوار “ال دسئو” صورت گرفت.

مدتی است که آلمودوار “Madres paralelas” را در پس زمینه داشته است ، اما از آنجا که ماهها مسدود نشده بود و در طی بحران COVID-19 اسپانیا حل نشده بود ، موفق به تمرکز و تکمیل فیلمنامه شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *