نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پس از ورود چشمگیر تست کریکت ، ساندار نمایش (پروفایل) را می دزد newkerala.com # 11318

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: سرعت در حال تغییر وضعیت به طرز چشمگیری مشاهده می شود که در آن از واشنگتن سوندار ، که ابتدا فقط برای سری T20 در استرالیا انتخاب شده بود ، خواسته شد تا برای آزمایش عقب بماند ، پس از زخمی شدن بولینگ های بزرگ در چهارمین آزمون در بریزبن ، و با بازی انعطاف پذیر خود در پیروزی گبا – و همراه با آن مجموعه – در روز سه شنبه به نوعی نان تست ملت تبدیل شد. آسیب دیدگی راویچاندران اشوین و راویندرا جدیای هند در آزمایش سوم به این معنی است که سوندار در دیگ گابا قرار گرفته است ، زیرا قبلاً فقط 12 مسابقه درجه یک انجام داده بود که آخرین آنها در سال 2017 برای تامیل نادو انجام شد در جام رنجی.

ممکن است نقش اصلی Sundar یک چرخنده باشد و او این کار را با گرفتن سه ویکت در هر بازی استرالیایی انجام داد. سرهای او شامل استیو اسمیت ، وطنیان استرالیایی در ابتدای اول و دیوید وارنر در مرحله دوم بود ، درست همانطور که به نظر می رسید شوم به نظر می رسد.

با این حال ، این که ساندر در رتبه 7 قرار دارد به این معنی است که از او انتظار نمی رود که در مقطعی با حمله شدید بولینگ استرالیا روبرو شود ، بلکه از آنها پیروزی نیز کسب خواهد کرد. در پایان ، او 62 دوش به ثمر رساند و 123مین همکاری خود را برای هفتمین پیراهن با شاردول تاکور به هند کمک کرد تا از اولین امتیاز استرالیا 369 در باند فرودگاه در رده 33 قرار بگیرد ، اگرچه در یک زمان 6/186 بود. این نوبت ها شامل اولین بازیکنی شد که شش نفر را از ناتان لیون ، که در 1007 بازی آزمایشی خود در 397 قلک نگه داشت ، زد.

ساندار ممکن است مورد توجه کانون توجه گابا قرار گرفته باشد ، اما به نظر می رسد که او به جای پژمردن در آن رونق داشته باشد. این اتفاق بسیاری از مفسران را کور کرد ، اما پدرش ، م سوندار ، که توانایی های پسرش را خیلی خوب می دانست ، از اینکه یک قرن نگذشته بود کمی ناامید شد.

“من ناامید شدم که او 100 دریافت نکرد. وقتی سراج آمد ، او مجبور شد چهار و شش ضربه بزند. او توانایی چنین کاری را دارد. او مجبور شد شش نفر را برود. او می توانست برای تساوی و بازدیدهای بزرگ برود. شاید فکر کرد که سوندار پس از روز سوم به IANS گفت: “سعی کرد به تعداد کل استرالیا نزدیکتر شود ، زیرا اختلاف بسیار کمتری بود.” “او یک ضربه گیر افتتاحیه طبیعی است و در برابر توپ جدید تساوی زیادی به دست آورده است. در لیگ چنای ، او جوانترین بازیکنی است که در لیگ دسته اول صد گل به ثمر رسانده است. در سن 14 سالگی یک قرن فرصت دارد تا باز شود.”

واشنگتن گویا برای اثبات حرف پدرش ، با 29 توپ 22 در آخرین روز مسابقه دنبال شد و ایستادن 53 بار در کنار ریشاب پانت در هند با یک پیروزی 3 پیروزی ، راهی طولانی شد.

پس از ورود چشمگیر تست کریکت ، Sundar نمایش را می دزد (مشخصات)

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *