نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پس از موفقیت Titanic newkerala.com # 9780 مانند آزار و اذیت احساس شدلس آنجلس ، 16 ژانویه: کیت وینسلت بازیگر انگلیسی گفت که پس از موفقیت جهانی در اکران “تایتانیک” در سال 1997 ، وقتی فیلم وارد زندگی شخصی او شد ، آزار دیده است.
وینسلت در 21 سالگی پس از موفقیت در فیلم جیمز کامرون ، که او را به عنوان نقش عاشقانه لئوناردو دی کاپریو انتخاب کرد ، به یک نام محبوب تبدیل شد. dailymail.co.uk گزارش می دهد که اکنون در پادکست WTF ، بازیگر در مورد عواقب موفقیت بزرگش در زندگی شخصی اش صحبت می کند.

وینسلت گفت: “من بلافاصله وارد حالت دفاع شخصی شدم (پس از بیرون آمدن تایتانیك)” ، و افزود: “شب و روز از روز به روز بود. من تحت کنترل شخصی بدنی زیادی قرار داشتم ، بسیار مورد انتقاد قرار گرفتم و مطبوعات انگلیس برای من کاملاً ناخوشایند بودند. “

صادقانه گفت: “من مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. او گفت: “من به یاد می آورم که فکر می کردم” این افتضاح است و امیدوارم که بگذرد “- قطعاً گذشت ، اما به من فهماند که اگر این شهرت بود ، من آماده شهرت نبودم ، قطعاً نه.”

در آن زمان ، بازیگر تصمیم گرفت به جای کسب شهرت جدید خود ، کار خود را انجام دهد.

“من هنوز احساس کردم که واقعاً آماده انجام بسیاری از کارهای هالیوود نیستم. این مسئولیت بزرگی بود. من نمی خواستم اشتباه کنم ، نمی خواستم آن را منفجر کنم – من می خواستم برای مدت طولانی در آن حضور داشته باشم. بنابراین من به طور استراتژیک سعی کردم راهی برای وینسلت گفت: “چیزهای کوچک ، فقط برای اینکه من بتوانم کار را کمی بهتر درک کنم و کمی بهتر کنار بیایم و درجه ای از رازداری و وقار را حفظ کنم.”

به تازگی ، این بازیگر در درام “آمونیت” قرن 19 به عنوان یک دیرینه شناس در زندگی واقعی ماری آنینگ ، که عاشقانه یک زن جوان (Saoirse Ronan) عاشق می شود ، بازی کرد.

کیت وینسلت: آزار و اذیت های فیلتر پس از موفقیت “تایتانیک”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *