نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پس از موفقیت Titanic newkerala.com # 9780 مانند آزار و اذیت احساس شد

[ad_1]


لس آنجلس ، 16 ژانویه: کیت وینسلت بازیگر انگلیسی گفت که پس از موفقیت جهانی در اکران “تایتانیک” در سال 1997 ، وقتی فیلم وارد زندگی شخصی او شد ، آزار دیده است.
وینسلت در 21 سالگی پس از موفقیت در فیلم جیمز کامرون ، که او را به عنوان نقش عاشقانه لئوناردو دی کاپریو انتخاب کرد ، به یک نام محبوب تبدیل شد. dailymail.co.uk گزارش می دهد که اکنون در پادکست WTF ، بازیگر در مورد عواقب موفقیت بزرگش در زندگی شخصی اش صحبت می کند.

وینسلت گفت: “من بلافاصله وارد حالت دفاع شخصی شدم (پس از بیرون آمدن تایتانیك)” ، و افزود: “شب و روز از روز به روز بود. من تحت کنترل شخصی بدنی زیادی قرار داشتم ، بسیار مورد انتقاد قرار گرفتم و مطبوعات انگلیس برای من کاملاً ناخوشایند بودند. “

صادقانه گفت: “من مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. او گفت: “من به یاد می آورم که فکر می کردم” این افتضاح است و امیدوارم که بگذرد “- قطعاً گذشت ، اما به من فهماند که اگر این شهرت بود ، من آماده شهرت نبودم ، قطعاً نه.”

در آن زمان ، بازیگر تصمیم گرفت به جای کسب شهرت جدید خود ، کار خود را انجام دهد.

“من هنوز احساس کردم که واقعاً آماده انجام بسیاری از کارهای هالیوود نیستم. این مسئولیت بزرگی بود. من نمی خواستم اشتباه کنم ، نمی خواستم آن را منفجر کنم – من می خواستم برای مدت طولانی در آن حضور داشته باشم. بنابراین من به طور استراتژیک سعی کردم راهی برای وینسلت گفت: “چیزهای کوچک ، فقط برای اینکه من بتوانم کار را کمی بهتر درک کنم و کمی بهتر کنار بیایم و درجه ای از رازداری و وقار را حفظ کنم.”

به تازگی ، این بازیگر در درام “آمونیت” قرن 19 به عنوان یک دیرینه شناس در زندگی واقعی ماری آنینگ ، که عاشقانه یک زن جوان (Saoirse Ronan) عاشق می شود ، بازی کرد.

کیت وینسلت: آزار و اذیت های فیلتر پس از موفقیت “تایتانیک”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *