نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پس از جدایی بن افلک ، آنا د آرماس ویدئویی را به اشتراک گذاشت که به Winehouse You Sent Me Flying فرستاده بود newkerala.com # 22464

[ad_1]

ستاره 32 ساله “چاقوها” روز پنجشنبه به سراغ استوری اینستاگرام خود رفت و سفر خود را با بچه های خود سالسا و الویس ارائه داد.

در اولین ویدئو از “تاریخچه” خود ، د آرماس به یکی از سگهای خود شلیک کرد که در حال پخش ترانه سلنا گومز و رائو آلخاندرو بایلا کنمیگو در پس زمینه به پنجره نگاه می کرد.

در ویدئوی بعدی ، آرماس دیده می شود که با یک خدمه یک ژاکت سبز را تکان می دهد در حالی که به دنبال کنندگان خود در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که هر دو سگ برای سواری ماشین به او پیوسته اند. به نظر می رسد این بار او در حال بازی “You Sent Me Flying” توسط مرحوم امی واینهاوس است.

به نظر می رسد در ویدئوی آخر آرماس ، این بازیگر و دوستان خزدارش به هدف خود رسیده اند و مدتی بیرون بازی می کنند.

همانطور که توسط فاکس نیوز گزارش شده است ، “You Send Me Flying” با اشعار بسیار احساسی آن مشخص می شود – به ویژه گروه کر که می خواند “و گرچه غرور من خجالت نمی کشد ، بله / وقتی مرا لگد کردی مرا فرستادی تا پرواز کنم محدود کردن / با شلوار جین کتک خورده و کیف Beasties / حالا نمی توانم با تو کنارم اینطور کار کنم. “

فاکس نیوز به نقل از گزارشی در مجله People نوشت که د آرماس و افلک پس از نزدیک به یک سال ملاقات در اواخر ژانویه از یکدیگر جدا شدند و این جدایی گزارش داد که این زوج سابق در “نقاط مختلف زندگی خود” بوده اند.

یک منبع به مجله گفت: “آنجا عشق و احترام عمیقی وجود دارد” ، “بن همچنان می خواهد روی خودش کار کند. او سه کار را مرتب کرده و در خانه پدری محکم است. هر دو از جایی که در زندگی هستند خوشحال هستند.” مردم

یکی دیگر از افراد نزدیک به زوج سابق اضافه کرد که “او او را متوقف کرد”.

این خودی اضافه کرد: “رابطه آنها پیچیده بود. آنا نمی خواهد در لس آنجلس مستقر شود و بن نیز بدیهی است که به این کار نیاز دارد ، زیرا فرزندانش در لس آنجلس زندگی می کنند.”

دی آرماس و افلک برای اولین بار در مارس 2020 پس از جلسه ای در سر صحنه فیلم آینده خود “آب عمیق” با یکدیگر ارتباط داشتند.

طبق گفته فاکس نیوز ، افلک پیش از این با جنیفر گارنر ازدواج کرده بود که با او سه فرزند ، دختران ویولت 15 ساله ، سرافینا 12 ساله و پسر ساموئل 8 ساله دارد. (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *