نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پسر در این تور مرد شد: Sehwag در Siraj newkerala.com # 10455بریزبن ، 18 ژانویه: کریکتورهای سابق هند ، از جمله ساچین تندولکار و ویرندر سهواگ ، روز دوشنبه محمد سراج را تحسین کردند پس از اینکه بولینگ دست راست سریع بازی پنج دروازه اولیه خود را در کریکت آزمایشی بلند کرد. روز دوشنبه ، سراج تنها در سومین آزمایش خود با 73/5 بازگشت ، در حالی که هند در دومین آزمایش خود در چهارمین و آخرین آزمایش جام Border-Gavascar ، استرالیا را 294 شکست داد. به همراه سراج ، شاردول تاکور همچنین چهار مقاله را در مقاله دوم استرالیا با خفاش انتخاب کرد.

سپس هند ، در طی تعقیب 328 خود ، قبل از اینکه باران در چهارمین روز مسابقه ، کنده های اولیه را مجبور کند ، به 4/0 رسید. آنها برای پیروزی در این مسابقه و تکمیل چهار مسابقه باید روز سه شنبه 324 آهنگ دیگر به ثمر برسانند.

“پسر در این تور به یک مرد تبدیل شد. سراج ، رهبر حمله در اولین سری آزمایشات خود و او را هدایت کرد. نحوه معرفی تازه واردان به هند در این تور برای مدت طولانی ، در خاطرات جا می گیرد. اگر آنها جام را حفظ کنند ، مناسب خواهد بود. “

Tendulkar همچنین در توییتر خود به تمجید از سراج و تاکور پرداخت و گفت: “آفرین ، محمد سراج برای اولین ضربه شما و Shardul Thakur برای عملکرد کلی مهم شما ، که این تست را تا کنون بسیار جالب کرده و مهمتر از همه ، سریال های تست ها را نیز جالب کرده است.”

پیش از این ، تاکور – که تنها آزمایش دوم خود را انجام داد – پس از به ثمر رساندن 67 آهنگ ، با خفاش قهرمان باور نکردنی هند شد ، که به بازدید کنندگان کمک کرد 336 را در پاسخ به 369 استرالیا منتشر کنند.

VVS Laxman در توئیت خود نوشت: “من به تو بسیار افتخار می کنم ، سراج! ماندن در استرالیا پس از از دست دادن پدر کار آسانی نیست ، اما من مطمئن هستم که تعهد و علاقه شما به این بازی باعث افتخار او خواهد شد. ادامه دهید.”

سراج 134.1 شوت به ثمر رساند ، که بیشترین تعداد بولینگ هند در سری فعلی است ، که متوجه می شود کل حمله خط مقدم به دلیل آسیب دیدگی قبل از شروع آزمایش چهارم و نهایی دریافت شده است. به هر حال ، او در سری 13 پوست سر بلندترین هندی هند است.

پیکر راست دست ، که در تست روز بوکس اولین بازی خود را در مسابقات کریکت ملبورن انجام داد ، یک تور بسیار احساسی داشت. او چند روز پس از ورود به استرالیا پدر خود را از دست داد ، اما به دلیل قوانین سخت گیرانه قرنطینه ای که مدتها به طول انجامید ، نتوانست برای شرکت در مراسم خاکسپاری وی به خانه بازگردد.

پسر در این تور مرد شد: Seraw’s Sehwag

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *