نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پسر در این تور مرد شد: Sehwag در Siraj newkerala.com # 10455

[ad_1]


بریزبن ، 18 ژانویه: کریکتورهای سابق هند ، از جمله ساچین تندولکار و ویرندر سهواگ ، روز دوشنبه محمد سراج را تحسین کردند پس از اینکه بولینگ دست راست سریع بازی پنج دروازه اولیه خود را در کریکت آزمایشی بلند کرد. روز دوشنبه ، سراج تنها در سومین آزمایش خود با 73/5 بازگشت ، در حالی که هند در دومین آزمایش خود در چهارمین و آخرین آزمایش جام Border-Gavascar ، استرالیا را 294 شکست داد. به همراه سراج ، شاردول تاکور همچنین چهار مقاله را در مقاله دوم استرالیا با خفاش انتخاب کرد.

سپس هند ، در طی تعقیب 328 خود ، قبل از اینکه باران در چهارمین روز مسابقه ، کنده های اولیه را مجبور کند ، به 4/0 رسید. آنها برای پیروزی در این مسابقه و تکمیل چهار مسابقه باید روز سه شنبه 324 آهنگ دیگر به ثمر برسانند.

“پسر در این تور به یک مرد تبدیل شد. سراج ، رهبر حمله در اولین سری آزمایشات خود و او را هدایت کرد. نحوه معرفی تازه واردان به هند در این تور برای مدت طولانی ، در خاطرات جا می گیرد. اگر آنها جام را حفظ کنند ، مناسب خواهد بود. “

Tendulkar همچنین در توییتر خود به تمجید از سراج و تاکور پرداخت و گفت: “آفرین ، محمد سراج برای اولین ضربه شما و Shardul Thakur برای عملکرد کلی مهم شما ، که این تست را تا کنون بسیار جالب کرده و مهمتر از همه ، سریال های تست ها را نیز جالب کرده است.”

پیش از این ، تاکور – که تنها آزمایش دوم خود را انجام داد – پس از به ثمر رساندن 67 آهنگ ، با خفاش قهرمان باور نکردنی هند شد ، که به بازدید کنندگان کمک کرد 336 را در پاسخ به 369 استرالیا منتشر کنند.

VVS Laxman در توئیت خود نوشت: “من به تو بسیار افتخار می کنم ، سراج! ماندن در استرالیا پس از از دست دادن پدر کار آسانی نیست ، اما من مطمئن هستم که تعهد و علاقه شما به این بازی باعث افتخار او خواهد شد. ادامه دهید.”

سراج 134.1 شوت به ثمر رساند ، که بیشترین تعداد بولینگ هند در سری فعلی است ، که متوجه می شود کل حمله خط مقدم به دلیل آسیب دیدگی قبل از شروع آزمایش چهارم و نهایی دریافت شده است. به هر حال ، او در سری 13 پوست سر بلندترین هندی هند است.

پیکر راست دست ، که در تست روز بوکس اولین بازی خود را در مسابقات کریکت ملبورن انجام داد ، یک تور بسیار احساسی داشت. او چند روز پس از ورود به استرالیا پدر خود را از دست داد ، اما به دلیل قوانین سخت گیرانه قرنطینه ای که مدتها به طول انجامید ، نتوانست برای شرکت در مراسم خاکسپاری وی به خانه بازگردد.

پسر در این تور مرد شد: Seraw’s Sehwag

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *