نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پر از حسرت ، بعد از تولد به صورتش نگاه نکردم newkerala.com # 22411

[ad_1]

کریسی عکس های رنگارنگی را از عکس گرفته شده در مکزیک در حالی که منتظر فرزند سوم خود ، جک بود ، در اینستاگرام منتشر کرد. در اولین تصویر ، تیگن در حالی که یک لباس سفید بر تن دارد دراز کشیده است. او عکس دوم را با همسرش ، خواننده جان لجند ، دارد. او دیده می شود که روی تخت نشسته و لباس شب شب توری ساتن به تن دارد.

در عکس سوم ، او کنار استخر نشسته است و لباس سفید شفاف پوشیده و همه خیس شده است.

“اینها از ویدئوی ما برای Wild در مکزیک است. من 10 هفته داشتم و از ذهنم خوشحال بودم. می دانستم که این فیلم مدتی طول می کشد ، بنابراین فکر کردم زیبا است که اخبار خود را از طریق یک شکم کلاسیک با دنیا به اشتراک بگذارم ترفند: “او هرگز نمی توانم تصور کنم که طی 10 هفته آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.”

تیگن اضافه کرد: “من مطمئن نیستم که هرگز بتوانم بدون گریه این فیلم را دوباره ببینم ، اما امیدوارم که او اشک من را احساس کند و بداند که دلم برای او تنگ شده است. او هر روز اینجا خواهد بود – اگر مثل لونا و مایلز بود ، من احتمالاً او را در حین گفتگو در آغوش می کشیدم. “

وی نوشت: “من چنان پشیمان هستم که هنگام تولد به چهره او نگاه نکردم. از دیدن او در کابوسهایم چنان ترسیده بودم که فراموش کردم او را در خواب ببینم.”

تایگن که دارای دو فرزند به نام های لونا و مایلز است ، گفت که هر روز از پشیمانی درد می کرد.

“این ماه یک یادآوری خشن است و صادقانه بگویم ، من فکر کردم که بدترین چیز تمام شده است ، اما حدس می زنم زندگی و احساسات در هیچ برنامه ای نیست. من شما را قطعه قطعه دوست دارم و از همه حمایت و عشق شما سپاسگزارم. من انرژی را باور دارم و سفر شفابخش در آسمان شب و احساس می کنم ، قول می دهم این کار را انجام دهم. و تو را دوست دارم جک. (IANS / 9 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *