نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پروژه اندونزی برای گسترش تأسیسات آشامیدنی آب آشامیدنی مدان با سفارش 69k newkerala.com

[ad_1]


مدان ، اندونزی: SUEZ از آغاز رسمی پروژه توسعه تولید آب مدان در سوماترای شمالی اندونزی خبر داد. این پروژه با موفقیت تولید کل آب کارخانه را به 77،760 متر مکعب در روز رساند تا بتواند به شهر مدان ، سومین شهر بزرگ اندونزی با 2،2 میلیون نفر جمعیت ، با آب آشامیدنی سالم و قابل اطمینان برای مدت زمان 25 سال تا سال 2045 خدمت کند. این پروژه به برنامه توسعه میان مدت ملی (RPJMN 2020-2024) کمک می کند ، که هدف آن تقویت زیرساخت های آب است.

SUEZ از طریق سرمایه گذاری مشترک PT کارخانه مدان را مدیریت می کند. Tirta Lyonnaise Medan (TLM) با PDAM Tirtanadi ، شرکت آب استان سوماترا شمالی تحت قرارداد ساخت ، بهره برداری و انتقال (BOT) از سال 2001. پروژه توسعه ، ساخت آن در دسامبر 2017 آغاز شد ، پاسخی به رشد سریع جمعیت است شهر و تقاضای فزاینده برای پایداری آب. این به لطف واحدهای جمع و جور نوآورانه Degremont (UCD) SUEZ ، دو خط تولید دیگر به کارخانه مدان را پوشش می دهد.

فرانسوا فاوری ، مدیرعامل شرکت آب ، SUEZ Asia ، گفت SUEZ متعهد به مدیریت پایداری طولانی مدت آب و بهبود وضعیت بهداشت در جنوب شرقی آسیا است. اندونزی یک بازار رشد کلیدی برای SUEZ در منطقه است و این گروه به افزایش سرمایه گذاری های خود ، به ویژه در PPP های آب ادامه خواهد داد. ما همچنین خدمات با کیفیت بالا را که PDAM Tirtanadi به ما سپرده است ، ارائه خواهیم داد ، مشارکت در سال 2000 بین PDAM Tirtanadi و SUEZ برای تسریع در توسعه زیرساخت های اندونزی به عنوان یک کل آغاز شده است.

از زمان ورود به اندونزی در سال 1953 ، ردپای SUEZ به طور قابل توجهی رشد کرده است و بیش از 190 تصفیه خانه آب و فاضلاب و بیش از 300 واحد در سراسر جنوب شرقی آسیا تکمیل شده است.

SUEZ پروژه توسعه سیستم آبرسانی Medan در اندونزی را سفارش داد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *