نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پانت پس از یک پیروزی تاریخی می گوید یکی از بزرگترین لحظات زندگی من ، newkerala.com # 11183

[ad_1]


بریزبن [Australia]، 19 ژانویه: ریشاب پانت دروازه بان هندی پس از نوشتن داستان در The Gabba گفت که پیروزی مقابل استرالیا در آزمایش چهارم یکی از بزرگترین لحظات زندگی او بود. پانت یک سری پیروزی 89 بازیه انجام داد تا به هند کمک کند در تصمیم گیری در مورد این سری از سنگر استرالیا عبور کند. تیم هند سه روز استرالیا را بر خلاف همه شانس در آخرین تستون در روز سه شنبه شکست داد تا سری 2-1 را پشت سر بگذارد.

پنت ، که روز گذشته نیز 1000 تست آزمایشی را پشت سر گذاشت ، گفت که تیم همیشه در شرایط سخت از او حمایت کرده است. چوب زن نگهبان درب ، این تور را برای او “مجموعه ای از رویاها” توصیف کرد.

پانت بعد از بازی گفت: “این یکی از بزرگترین لحظات زندگی من در حال حاضر است و من خوشحالم که همه کادر پشتیبانی و همه هم تیمی هایم از من حمایت کردند ، حتی زمانی که من بازی نمی کردم.”

“این یک سریال رویایی بود. مدیریت تیم همیشه از من حمایت می کند و به من می گوید که تو برنده مسابقه هستی و باید بروی و برای تیم پیروز میدان باشی. من هر روز فکر می کنم که می خواهم برای هند مسابقه ببرم و این کار را کردم. وی افزود: “این از روز پنجم یک زمین بود و توپ کمی می چرخید. من فکر کردم که باید در انتخاب شوت های خود تنبیه شوم.”

آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد.

آنچه این تحسین را بیش از پیش قابل ستایش می کند این است که چطور هندی ها با صدمات متعدد و خستگی ذهنی – به دلیل محدودیت های حباب های زیستی – برای ثبت یک پیروزی تاریخی دست و پنجه نرم کرده اند.

پانت پس از یک “پیروزی تاریخی” می گوید ، یکی از بزرگترین لحظات زندگی من

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *