نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ویروس Covid می تواند باعث حمله بدن به newkerala.com # 20901 شود

[ad_1]

به گفته محققان ، از جمله کلیسای جامع چاکراها از دانشگاه استنفورد در ایالات متحده ، این کشف می تواند تعدادی از رمز و رازهای بالینی Covid-19 را باز کند.

پاول اوتز ، نویسنده اصلی این دانشگاه گفت: “این نشان می دهد که ویروس ممکن است مستقیماً باعث خود ایمنی شود ، که بسیار جذاب خواهد بود.

برای این مطالعه ، که قبلا در medRxiv چاپ شده بود ، تیم تحقیق شامل داده های بیش از 300 بیمار از چهار بیمارستان بود و از آزمایش خون برای بررسی پاسخ ایمنی آنها با پیشرفت عفونت استفاده کرد.

آنها به دنبال آنتی بادی ها – سلاح های سیستم ایمنی بدن هستند که بافت های بدن را فریب می دهند و به آنها حمله می کنند. آنها این آنتی بادی ها را با کسانی که در افرادی که به ویروس عامل Covid-19 آلوده نبودند ، مقایسه کردند.

همانطور که مطالعات قبلی نشان داده است ، آنتی بادی ها پس از Covid-19 شایع تر هستند – 50٪ از افرادی که به دلیل عفونت در بیمارستان بستری شده اند ، آنتی بادی دارند ، در مقایسه با کمتر از 15٪ از افراد سالم و بدون عفونت ، طبق WebMD.

برخی از افراد مبتلا به آنتی بادی با پیشرفت عفونت تغییرات کمی در آنها دارند. این نشان می دهد که برای شروع کار آنتی بادی وجود دارد که احتمالاً باعث می شود عفونت از کنترل خارج شود.

اما در برخی دیگر ، حدود 20 درصد از افرادی که به آنها مبتلا شده اند ، با پیشرفت عفونت ، آنتی بادی ها شایع تر می شوند و این نشان می دهد که به جای عفونت قبلی ، مستقیماً با عفونت ویروسی در ارتباط هستند.

برخی از آنها آنتی بادی هایی هستند که به اجزای اصلی سلاح های سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس حمله می کنند ، مانند اینترفرون ، طبق مطالعه ای که مورد بررسی قرار می گیرد.

اینترفرون ها پروتئین هایی هستند که به سلول های آلوده کمک می کنند و نیاز به تقویت کننده دارند و همچنین می توانند توانایی کپی ویروس را مختل کنند.

“مطالعات ما برای تعیین کمیت اثرات SARS-CoV-2 بر روی خود ایمنی ، شناسایی آنتی ژن ها و بیماری های خاص خود ایمنی برای مطالعه در بیمارانی که آلوده شده اند و همچنین کمک به درک مکانیکی ما از پاتوژنز Covid-19 ،” محققان گفتند. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *