نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ویرات در تصویر با همسر و نوزاد newkerala.com # 19327

[ad_1]


دهلی نو ، اول فوریه: کاپیتان تیم کریکت هند ویرات کولی و همسرش ، بازیگر آنوشکا شارما ، روز دوشنبه اولین عکس از دختر خود وامیکا را به اشتراک گذاشتند. آنوشکا برای به اشتراک گذاشتن تصویری از این زن و شوهر با دخترش به اینستاگرام رفت و نوشت: “ما با عشق ، حضور و سپاسگزاری به عنوان شیوه زندگی در کنار هم زندگی کردیم ، اما این وامیکا کوچک او را به سطح جدیدی رساند! اشک ، خنده ، اضطراب ، سعادت – احساساتی که گاهی اوقات در عرض چند دقیقه تجربه می شدند! خواب فرار می کند ، اما قلب ما بسیار پر از عشق است. از همه شما به خاطر آرزوها ، دعاها و انرژی خوبتان سپاسگزارم. “

کولی در مورد این موضوع نوشت: “تمام دنیای من در یک عکس”.

این زن و شوهر در یازدهم ژانویه با یک دختر بچه تبرک شدند این کاپیتان هندی در بیانیه ای در شبکه های اجتماعی خود گفت: “ما خوشحالیم که با شما در میان می گذاریم که امروز بعد از ظهر با یک دختر کوچک به ما برکت داده می شود. ما از همه به خاطر عشق ، دعا و آرزوهای خوب شما تشکر می کنیم.”

وی افزود: “هم آنوشکا و هم کودک سالم هستند و ما با شروع این فصل جدید در زندگی خود احساس برکت می کنیم. امیدواریم که بتوانید به حریم خصوصی ما احترام بگذارید.”

در آگوست سال گذشته ، این زوج اخبار منتظر یک فرزند را به اشتراک گذاشته بودند. با رفتن به اینستاگرام و به اشتراک گذاشتن یک عکس ، هر دو نوشتند “و سپس ما سه نفر بودیم! ورود در ژانویه 2021. “

آنوشکا و کولی در دسامبر 2017 در توسکانی ایتالیا گره زدند.

کاپیتان هندی پس از شرکت در سه ODI ، سه T20I و اولین آزمایش جام Border-Gavascar ، که هند با نتیجه 2-1 پیروز شد ، از استرالیا به خانه بازگشت.

کوهلی تیم برتر هند در یک سری تست چهار مسابقه مقابل انگلیس خواهد بود که از روز جمعه در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای آغاز می شود.

تمام دنیای من در یک عکس: ویرات در عکس با همسر و نوزادش

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *