نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وکیل سابق 96 ساله مسن ترین لیسانس جدید انگلیس می شود

[ad_1]

tan-cu-nhan-gia.jpg
آقای آرچی وایت متولد 1925 ، یک دوره نقاشی ، عکاسی ، مدل سازی خاک رس و فتوشاپ را در کالج East Sussex انگلستان گذراند.

آرچی وایت ، تازه فارغ التحصیل ، که در سن 92 سالگی بازنشسته می شود ، گفت که پس از فارغ التحصیلی بدش نمی آید پیرترین لیسانس باشد ، اما به دلیل سرگرمی تحصیل در حال تحصیل است.

آقای وایت همچنین پنج سال پیش دچار سکته شدیدی شد که توانایی زندگی و تحصیل وی را محدود کرد. با این حال ، گاردین ، ​​او احساس می کند که از داشتن کارمندان و دانشجویان دیگری سپاسگزار است که می توانند در تحصیلاتش به او کمک کنند.

سالهای تحصیلات هنری وی شامل دوره های ابتدایی عکاسی ، ویرایش عکس ، مدل سازی خاک رس … یکی از دوستان آقای وایت نیز در کالج East Sussex تحصیل کرد. این امر باعث الهام او برای ادامه تحصیل به مدرسه پس از بازنشستگی شد.

در سن 96 سالگی ، کالجی در ساسکس شرقی آقای وایت را به عنوان پیرترین لیسانس انگلیس پس از فارغ التحصیلی ثبت نام کرد.

در حین فارغ التحصیلی ، نماینده دانشگاه همچنین تأیید کرد که آقای وایت برای ثبت رکورد جهانی باید تنها 145 روز تأخیر را پشت سر بگذارد. در حال حاضر عنوان پیرترین لیسانس جهان شیگمی هیراتا ، ژاپنی است که در سن 96 سال و 200 روز فارغ التحصیل شده است.

این معلم ، که یک دوره هنری را در ساسکس شرقی تدریس می کند ، گفت: “سه سال گذشته آموزش دادن من به آقای وایت بسیار خوشایند بوده است. او و تلاشها و پیشرفتهای استثنایی او به الهامات بی نظیر بسیاری برای کل دوره کمک کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *