نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وکیل اصلی روند استیضاح ترامپ تیم را ترک می کند: گزارش newkerala.com # 18694واشنگتن ، 31 ژانویه: بر اساس یک گزارش رسانه ای ، وکیل دادگستری آینده استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ، تیم حقوقی دومی را ترک کرد. یک منبع آگاه و دو وکیل نزدیک به تیم روز شنبه به اخبار پولیتیکو تأیید کردند که بوچ بوورز ، وکیل کارولینای جنوبی ، “قرار بود نقش مهمی را در دادگاه که قرار است از 8 فوریه آغاز شود ، داشته باشد.”

این منبع به پولیتیکو گفت که یک بادامک دیگر دبورا باربی نیز دیگر در این تیم حضور ندارد.

این منبع افزود که خروجی ها “راه حل متقابل” است و اسامی جدید به زودی اعلام می شود.

همچنین شنبه شب ، CNN گزارش داد که سه وکیل دیگر ، جاش هوارد ، جانی گاسر و گرگ هریس ، نیز تیم را ترک کرده اند.

بر اساس گزارش CNN ، خروج ها به دلیل اختلاف نظر در مورد استراتژی دفاعی است.

در این گزارش آمده است: “اعضای تیم می خواستند بر مشروعیت استیضاح متمرکز شوند ، در حالی که ترامپ اصرار داشت داستان های تقلب در انتخابات را اجرا کند.”

در 13 ژانویه ، مجلس نمایندگان ترامپ را برای دومین بار تحت تأثیر شورش های 6 ژانویه در پایتخت واشنگتن قرار داد ، که پس از سخنرانی او به هزاران هوادار خود در مقابل ساختمان رخ داد ، در طی آن او “میهن پرستان” را فراخواند برای موضع گیری در برابر نتایج. از انتخابات 2020

این اتاق ترامپ را به تحریک قیام و تهدید دموکراسی متهم می کند.

به عنوان بخشی از روند استیضاح ، مجلس سنا دادگاهی علیه ترامپ برگزار می کند و سناتورها به عنوان اعضای هیئت منصفه بازی می کنند.

بعید به نظر می رسد که ترامپ بار دیگر در مجلس بالا محکوم شود ، زیرا دموکرات ها برای رای گیری در سنا 50-50 به 17 جمهوری خواه احتیاج دارند.

تحولات روز شنبه پس از آن انجام می شود که رودی جولیانی ، وکیل شخصی ترامپ ، اوایل ماه جاری تأیید کرد که در روند استیضاح دخیل نخواهد بود.

جولیانی ، شهردار سابق نیویورک در 18 ژانویه در بیانیه ای برای وب سایت هیل گفت: “با توجه به اینکه می توانم شاهد باشم ، قوانین اخلاق حقوقی من را از نمایندگی رئیس جمهور به عنوان دادگاه منع می کند. مشاور در روند استیضاح. “

جولیانی در کنار ترامپ خطاب به هواداران خود نیز خواستار “محاکمه نبرد” شده بود.

وکیل مدافع روند استیضاح ترامپ تیم را ترک می کند: گزارش

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *