نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وکیل اصلی روند استیضاح ترامپ تیم را ترک می کند: گزارش newkerala.com # 18694

[ad_1]


واشنگتن ، 31 ژانویه: بر اساس یک گزارش رسانه ای ، وکیل دادگستری آینده استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ، تیم حقوقی دومی را ترک کرد. یک منبع آگاه و دو وکیل نزدیک به تیم روز شنبه به اخبار پولیتیکو تأیید کردند که بوچ بوورز ، وکیل کارولینای جنوبی ، “قرار بود نقش مهمی را در دادگاه که قرار است از 8 فوریه آغاز شود ، داشته باشد.”

این منبع به پولیتیکو گفت که یک بادامک دیگر دبورا باربی نیز دیگر در این تیم حضور ندارد.

این منبع افزود که خروجی ها “راه حل متقابل” است و اسامی جدید به زودی اعلام می شود.

همچنین شنبه شب ، CNN گزارش داد که سه وکیل دیگر ، جاش هوارد ، جانی گاسر و گرگ هریس ، نیز تیم را ترک کرده اند.

بر اساس گزارش CNN ، خروج ها به دلیل اختلاف نظر در مورد استراتژی دفاعی است.

در این گزارش آمده است: “اعضای تیم می خواستند بر مشروعیت استیضاح متمرکز شوند ، در حالی که ترامپ اصرار داشت داستان های تقلب در انتخابات را اجرا کند.”

در 13 ژانویه ، مجلس نمایندگان ترامپ را برای دومین بار تحت تأثیر شورش های 6 ژانویه در پایتخت واشنگتن قرار داد ، که پس از سخنرانی او به هزاران هوادار خود در مقابل ساختمان رخ داد ، در طی آن او “میهن پرستان” را فراخواند برای موضع گیری در برابر نتایج. از انتخابات 2020

این اتاق ترامپ را به تحریک قیام و تهدید دموکراسی متهم می کند.

به عنوان بخشی از روند استیضاح ، مجلس سنا دادگاهی علیه ترامپ برگزار می کند و سناتورها به عنوان اعضای هیئت منصفه بازی می کنند.

بعید به نظر می رسد که ترامپ بار دیگر در مجلس بالا محکوم شود ، زیرا دموکرات ها برای رای گیری در سنا 50-50 به 17 جمهوری خواه احتیاج دارند.

تحولات روز شنبه پس از آن انجام می شود که رودی جولیانی ، وکیل شخصی ترامپ ، اوایل ماه جاری تأیید کرد که در روند استیضاح دخیل نخواهد بود.

جولیانی ، شهردار سابق نیویورک در 18 ژانویه در بیانیه ای برای وب سایت هیل گفت: “با توجه به اینکه می توانم شاهد باشم ، قوانین اخلاق حقوقی من را از نمایندگی رئیس جمهور به عنوان دادگاه منع می کند. مشاور در روند استیضاح. “

جولیانی در کنار ترامپ خطاب به هواداران خود نیز خواستار “محاکمه نبرد” شده بود.

وکیل مدافع روند استیضاح ترامپ تیم را ترک می کند: گزارش

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *