نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روز روسیه را به مردم روسیه تبریک می گوید

[ad_1]

tong-thong-putin-chuc-mung-ngay-nuoc-nga.jpg
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه

در طول این مراسم ، رئیس جمهور پوتین گفت که روز روسیه “نه تنها نشانگر توسعه مدرن میهن است ، بلکه نشانه سفر مداوم این کشور است که قرن ها ، تاریخ بزرگ کشور ، پیروزی ها و دستاوردهای کشور را در بر می گیرد.”

رئیس جمهور پوتین تأیید کرده است که میراث غنی روسیه امروز توسط نسل های نیاکان ایجاد شده است. “بهره های کارگری و نظامی آنها ، ارادت بی حد و حصر آنها به میهن باعث می شود ما احترام بگذاریم ، افتخار کنیم و می خواهیم شایسته قهرمانان باشیم. حفظ و تأیید ارزشهای موروثی که برای حرکت به جلو از اهمیت بالایی برای ما برخوردارند. “

ما این را در دستاوردهای دانشمندان مدرن ، شخصیت های فرهنگی ، شرکت کنندگان فعال در زندگی اجتماعی ، متخصصان سطح بالا ، افرادی که عشق و علاقه صادقانه به کار خود و تمایل به مفید بودن برای سرزمین میهن دارند ، می بینیم.

سرانجام ، رئیس جمهور پوتین تأیید کرد: “به رسمیت شناختن خدمات آنها به کشور و مردم بالاترین افتخار روسیه است ، و امروز این افتخار به نخبه ترین افراد در میان آنها تعلق می گیرد. بهترین ها.”

روز روسیه (روز ملی روسیه) با حکم رئیس جمهور فدراسیون روسیه در 12 ژوئن 1994 تاسیس شد.

به همین مناسبت ، بسیاری از رهبران جهان روز ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه را تبریک گفتند.

به مناسبت روز ملی فدراسیون روسیه (12 ژوئن 1990) ، در 12 ژوئن 2021 ، رئیس جمهور نگوین ژوان فوک پیام تبریکی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه فرستاد ؛ نخست وزیر فام مین چین پیامی تبریک به نخست وزیر روسیه میخائیل میشوستین فرستاد ؛ رئیس مجلس شورای ملی Vuong Dinh Hue پیام های تبریک به رئیس مجمع فدرال فدراسیون روسیه والنتینا ماتوینکو و رئیس دومای دولتی مجلس شورای ملی روسیه ویاچسلاو وولودین ارسال کرد.

به همین مناسبت ، وزیر امور خارجه بوی ثان سون پیامی تبریک به سرگئی لاوروف ، وزیر امور خارجه روسیه فرستاد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *