نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وقت ارتش است که از همه جهات با آرامش در ارتباط باشید ، می گوید رئیس ارتش پاکستان newkerala.com # 20910

[ad_1]

در میان تنش روابط با دهلی نو ، ژنرال بایوا روز سه شنبه گفت که پاکستان “یک کشور صلح آمیز است که برای صلح منطقه ای و جهانی فداکاری های زیادی کرده است.”

در مراسم فارغ التحصیلی در آکادمی نیروی هوایی پاکستان ، ژنرال باجوا گفت اسلام آباد “کاملاً به آرمان احترام متقابل و همزیستی مسالمت آمیز متعهد است” و “زمان آن است که صلح را از هر جهت گسترش دهیم.”

“ما کاملاً به آرمان احترام متقابل و همزیستی مسالمت آمیز متعهد هستیم. وقت آن است که دست صلح را از همه جهات دراز کنیم. پاکستان و هند همچنین باید مشکل دیرینه جامو و کشمیر را به روشی آبرومندانه و صلح آمیز حل کنند. “

بر اساس بیانیه دفتر روابط عمومی پاکستان (ISPR) ، ژنرال بایوا گفت که پاکستان به هیچ کس یا هیچ نهادی اجازه نمی دهد “میل به صلح به نشانه ضعف” خود را اشتباه تعبیر کند. وی گفت: نیروهای مسلح پاکستان کاملاً قادر به خنثی کردن هرگونه تهدید هستند.

میهمان اصلی این رویداد رئیس ارتش پاکستان بود ، در حالی که در این مراسم مارشال مجاهدین انور خان رئیس نیروی هوایی پاکستان نیز حضور داشت. ژنرال باجوا از نقشی که نیروی هوایی پاکستان در “جنگ با تروریسم” بازی می کند استقبال کرد.

اظهارات رئیس ارتش پاکستان در مورد هند به عنوان نشانه ای از تغییر چشم انداز و تمایل به بهبود روابط دوجانبه تلقی می شود. هند بارها و بارها گفته است که مذاکرات و ترور نمی توانند با هم پیش بروند و پاکستان باید اقدامات واضحی را علیه گروه های تروریستی که در خاک خود مسئول حملات تروریستی به هند فعالیت می کنند ، انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *