نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وقتی مهندس ظهر به 67/2 رسید ، Bumrah scalps Wicket 1st Test در هند newkerala.com # 22119

[ad_1]

لارنس که پس از اخراج روری برنز وارد این باشگاه شد ، هنگامی که از آستانه بومرا خارج شد بدون ایجاد مزاحمت برای گلزنان به رختکن برگشت. قبل از اولین آزمون فعلی ، بومرا 27 ساله 17 آزمایش در خارج از کشور انجام داد که در آن 79 ویکت را انتخاب کرد.

پیش از این ، برنز و سیبلی ، با بردن پرتاب و انتخاب جنگ ، انگلستان را شروع محکم کردند ، زیرا آنها با درخشش دو ریتم هند – ایشانت شارما و بومرا.

این دو در ابتدا با احتیاط جنگیدند ، اما پس از تسویه حساب ، آنها آهنگ ها را با سرعت مناسب جمع کردند و سالن بولینگ هند را تحت فشار قرار دادند. آنها قبل از اینکه برنز ویکت خود را اهدا کند ، تلاش کرد تا در برابر راویچندران اشوین چرخش دهد و یک بولینگ هندی را ناامید کند و در نهایت توسط دروازه بان ریشاب پانت دستگیر شود. برنز در 60 زایمان که در زمان ورود خود با آن روبرو شد ، 33 دوش به دست آورد و با استفاده از دو چهار امتیاز.

جو روت ، کاپیتان انگلیسی – که 100 تست خود را انجام می داد – پس از اخراج لارنس رخ داد و از برخی لحظات عصبی ، از جمله گفتگوی نزدیک ، جان سالم به در برد. با این حال ، او اطمینان حاصل کرد که میهمانان درب ورودی به وقت استراحت را از دست ندهند.

در ظهر ، سیبلی و روت به ترتیب در 26 و 4 شکست نخوردند.

هند با سه چرخنده در اشوین ، شهباز ندیم و واشنگتن ساندر و دو ریتم – بومارا و ایشانت – ادامه یافت.

نتایج کوتاه انگلیس 67/2 در ظهر (روری برنز 33 ، دومینیک سیبلی 26 * ؛ جاسپریت بومرا 1/17)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *