نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

واقعاً به تک تک افراد تیم افتخار می کنید: رهانه newkerala.com # 11182

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: بسیار ناخوشایند از پیروزی صریح تیم در بریزبن ، کاپیتان هندی Ajinkya Rahane در روز سه شنبه تیم را به خاطر شخصیتی که در طی چهار بازی مقابل استرالیا نشان داد ، تحسین کرد. هند در چهارمین و آخرین تست مقابل استرالیا در گابا یک پیروزی سه ویکت تاریخی ثبت کرد و بدین ترتیب در سری 2-1 برد-گاواسکار پیروز شد.

شوبمن گیل (91) ، ریشاب پانت (89 *) و چتسوار پوجارا (56) در حالی که هند در آخرین روز مسابقه آزمون ماموت 328 را هدف گرفت ، پاس های درخشان بازی کردند و بدین ترتیب قلعه استرالیا در بریزبن شکست.

میزبان در اولین آزمون این سری در آدلاید در حالی که با هند توپ بولینگ می کرد برای کمترین آزمون کل خود ، برنده شده بود. با این حال ، شاگردان رهانه در ملبورن یک بازگشت خیره کننده داشتند و در آزمون روز هشت ویکت بوکس پیروز شدند. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

رهانه در سخنرانی پس از بازی گفت: “این برای ما بسیار معنی دارد. من نمی دانم چگونه آن را توصیف کنم ، اما پسران ما شخصیت و عزم زیادی را پس از آزمون در آدلاید نشان دادند.”

وی افزود: “من واقعاً به تک تک افراد افتخار می کنم”.

رهانه در ادامه از بازیکنان جوان هند – واشنگتن سوندار ، محمد سراج و شاردول تاکور تمجید کرد.

در آخرین آزمایش ، سراج تساوی اولیه خود را با پنج ویکت ثبت کرد و به عنوان بازیکن برتر ویکت هند در سری 13 پوست سر به پایان رسید.

سوندار در حالی که چهار ویکت را عصبانی می کرد و 84 دوش در طول مسابقه انجام داد ، یک شروع باورنکردنی داشت. تاکور ، که فقط آزمایش دوم خود را انجام داد ، هفت ویکت را انتخاب کرد و 69 دوش را به دست آورد. این سه نفر نقش بسزایی در پیروزی تاریخی هند در گابا داشتند.

رهانه با بیان اینکه تیم همیشه می خواسته با پنج بولر بازی کند گفت: “گرفتن 20 تسمه کلید بود ، بنابراین ما پنج بولر را انتخاب کردیم. سوندار تعادل را به جای (راویندرا) Jadea به ارمغان آورد.”

وی افزود: “قصد بازی در پنج بولر مشخص بود. سراج دو آزمایش انجام داد ، (Navdeep) Saini فقط یكی ، بنابراین بی تجربه بود ، اما شخصیتی كه بولرها و بقیه نشان داده بودند شگفت انگیز بود.”

واقعاً به تک تک افراد تیم افتخار می کنم: رهانه

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *