نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وارنر به دلیل خشونت نژادی در SCG newkerala.com # 6853 از هند عذرخواهی کرد

[ad_1]


سیدنی ، 12 ژانویه: کاشف استرالیایی ، دیوید وارنر ، پس از بازدید اعضای تیم ، در جریان آزمایش سوم میدان کریکت سیدنی ، توسط محمد سراج و تیم هند “متاسفم” از طرف اعضای تیم مورد خشونت نژادی قرار گرفت. تیم هند داور مسابقه را در مورد سو abuse استفاده نژادی از بازیکنان – جاسپر بومرا و سراج – از طرف جمعیت SCG در پایان بازی در روز سوم به داور مسابقه اطلاع داد. این حادثه روز یکشنبه مجدداً رخ داد و پس از آن شش نفر درست در هنگام ورود دوم در استرالیا در روز چهارم مسابقه آزمون ، کمی قبل از چای از جایگاه بیرون رانده شدند.

روز سه شنبه در یک پست اینستاگرامی ، وارنر گفت که “نژادپرستی و سو abuse استفاده به هیچ وجه در هر زمان قابل قبول و قابل تحمل نیست” و افزود که “انتظار بهتر” برای مخاطبان خانه دارد.

چوب زن چپگر گفت: “من همچنین می خواهم از محمد سراج و تیم هندی ابراز تأسف کنم زیرا نژادپرستی و سو abuse استفاده به هیچ وجه در هر زمان قابل قبول و تحمل نیست و انتظار بهتر از جمعیت خانگی ما را دارد.”

آزمایش سوم روز دوشنبه با تساوی مهیج پایان یافت ، زمانی که هندوستان هدف 407 ماموت را دنبال کرد ، قبل از اینکه هر دو تیم تصمیم بگیرند در روز آخر مسابقه با یکدیگر مصافحه کنند ، هند برای 131 برد بیش از 5/334 وات شد.

با دویدن 1-1 ، دو تیم اکنون در تست نهایی که جمعه در The Gabba در بریزبن آغاز می شود به مصاف یکدیگر می روند.

وی گفت: “بازگشت این هفته در پارک بسیار عالی بود. این نتیجه خوبی برای ما نبود ، اما همه چیز در مورد کریکت آزمایشی است. پنج روز کریکت سنگین و آفرین برای پسران ما تا آنجا که ممکن است سخت کار کنیم.” راهی که آنها برای تساوی سخت جنگیدند و به همین دلیل ما عاشق این بازی هستیم آسان نیست “.

وی افزود: “اکنون برای تصمیم گیری در مورد بدن و تصمیم گیری گابا به بریزبن بروید.”

انتظار بهتر از جمعیت در خانه: وارنر از هند به دلیل سوuses استفاده نژادی از SCG عذرخواهی می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *