نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هیچ مهمان ویژه ای برای عملکرد Super Bowl تأیید The Weeknd newkerala.com # 22350 نیست

[ad_1]

به گزارش فاکس نیوز ، روز پنجشنبه در گفتگو با شبکه NFL ، از خواننده چراغ های کور پرسیده شد که آیا میهمانان غافلگیر کننده در طول نمایش ظاهر می شوند یا خاموش می شوند؟

“آخر هفته شایعات زیادی خوانده ام. من شرط نمی بندم. جایی برای قرار دادن آن در داستان و داستانی که در اجرا گفتم وجود ندارد ، بنابراین ، بله ، هیچ مهمان ویژه ای وجود ندارد” به کی آدامز میزبان گفت.

پپسی ، اسپانسر نمایش سالانه نیمه وقت Super Bowl ، در ماه نوامبر اعلام کرد که این هنرمند کانادایی عنوان اصلی این سال خواهد بود.

“پپسی در طول این سالها با برخی از بزرگترین مجریان موسیقی کار کرده است – از پرنس گرفته تا لیدی گاگا ، بیانسه ، برونو مارس و اخیراً جنیفر لوپز و شکیرا. بعد از یک سال که عمدتا از موسیقی زنده خالی بود ، نمی توانیم صبر کنیم تا تماشای The Weeknd با استعداد و خلاقیت بی حد و حصر بزرگترین صحنه جهان را متحول می کند ، و مطمئناً عملکردی فراموش نشدنی خواهد داشت که سالهای سال از آن به یادگار می ماند. “

طبق گفته فاکس نیوز ، در آن زمان ، نوازنده برنده گرمی گفت که “متواضع ، قابل احترام و وجد است که مرکز این صحنه رسواست.”

فاش شدن اینکه هیچ مهمان در آن حضور نخواهد داشت ، ممکن است برای طرفداران تکان دهنده باشد ، زیرا The Weeknd به دلیل کشیدن شیرین کاری های تکان دهنده روی صحنه و فرش های قرمز شناخته شده است.

در ماه های اخیر ، خواننده – متولد Abel McConen Tesfaye در تورنتو – با حضور باندهای سفید که صورت خود را پوشانده ، تیتر اول حضورهای عمومی شده است. هنگام بستن باند ، چیزی شبیه کبودی و جای زخم دیده می شد.

طرفداران نه تنها با انتخاب لباس ، بلکه همچنین با تغییراتی که در چهره وی در موزیک ویدئو برای آهنگ موفق “Save Your Tears” ایجاد شد ، سردرگم شدند و این تغییرات باعث تغییر استخوان های گونه ، فک و دیگران شد.

وی گفت که این بانداژها بخشی از داستانی است که وی خلق کرده تا شخصیتی با آلبوم “بعد از ساعتها” همراه باشد.

وی توضیح داد: “حدس می زنم شما ممکن است بپذیرید که جذابیت برای من مهم نیست ، اما این یک داستان جذاب است.”

به نقل از فاکس نیوز ، The Weeknd همچنین توضیح داد که چرا او گاهی با شخصیت ظاهر می شود و بار دیگر نه.

وی گفت: “چرا شما با شخصیت و هنرمند بازی نمی کنید و اجازه نمی دهید این خطوط تار و تار شوند و حرکت کنند؟”

در نمایش نیمه اول سال گذشته در میامی ، جنیفر لوپز و شکیرا حضور داشتند. این اجرا شامل بسیاری از آهنگ های اسپانیایی بود ، زیرا نمایش برای جشن فرهنگ لاتین ایجاد شد.

Super Bowl LV در حال حاضر قرار است در 7 فوریه 2021 در تامپا ، فلوریدا برگزار شود و از CBS پخش خواهد شد. (ANI / 7 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *