نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هیلی بیبر برای مقابله با توجه منفی مجبور به درمان شد. newkerala.com # 20671

[ad_1]


لس آنجلس ، 3 فوریه: مدل هایلی بیبر می گوید برای مقابله با توجه منفی و ترول هایی که از طریق اینترنت دریافت می کند مجبور به گذراندن دوره درمانی شد.
“روشی که من با توجه منفی زیادی روبرو شده ام این است … من زیاد با یک درمانگر صحبت کرده ام و تمام مدت تحت درمان هستم … من متاهل هستم خیلی بیشتر از من ، تا استثنایی ، به عنوان بالاترین سطح ممکن است ، “هیلی در پادکست” هدف سلامت زنان “گفت ، femalefirst.co.uk

هایلی ، که با ستاره پاپ جاستین بیبر ازدواج کرده است ، اضافه کرد که فکر کرد “فرصت اشتراک این دنیا با کسی که حتی بهتر از من آن را درک می کند بسیار مفید بود.”

بیبر به او یاد داد كه به یاد بیاورد كه او هیچ كسی “مدیون” كسی نیست و نیازی به “توضیح” خود برای غریبه ها ندارد. استفاده از این مکانیزم کنار آمدن باعث شد “بسیار آزادتر باشد”.

“بزرگترین چیز برای من در شبکه های اجتماعی جنگ برای … مدتی غریبه ها به من احساس می کرد که باید خودم را توضیح دهم ، وقتی واقعیت چنین است ، من به آنها چیزی مدیون نیستم. مدتی طول کشید او گفت: “من به آنجا می روم و می فهمم چون من كمال گرا هستم و نمی خواهم مردم از من متنفر شوند یا از من عصبانی شوند.”

هیلی افزود “من می خواهم مثل” شوم ، هی ، من در واقع آن شخصی نیستم که فکر می کنی هستم. “من تازه فهمیدم كه افرادی در اینترنت هستند كه هر كاری كه شما بگویید و انجام دهید فقط می خواهند از شما متنفر شوند زیرا از خود راضی نیستند.”

وی گفت: “هرچه بیشتر موفق به شکستن این مسئله با درمانگر (ها) شدم ، بیشتر فهمیدم که این هیچ ارتباطی با من و طبیعت شخصی من ندارد ، احساس آزادی بسیار بیشتری می کردم.”

هیلی گفت که دعا به درگاه خداوند نیز نوعی “مراقبه” برای او است و برای بهزیستی روان او “فوق العاده مهم و مفید” است.

وی گفت: “من فکر می کنم ، بیشتر اوقات مراقبه به معنای دعا است. اعتقادات من قسمت بسیار بزرگی از زندگی من است و ایمان من یک قسمت بسیار بزرگ از زندگی من است.”

“من فکر می کنم توانایی به عهده گرفتن تمام بارهایی که احساس می کنم و قادر به کنار گذاشتن آن هستم و برای آن دعا می کنم ، و گفتگوی خودم با خدا را دارم و می توانم آن را به آن طریق پیش ببرم ، بسیار برای من مهم است و بسیار مفید است “، هیلی اضافه کرد.

برای مقابله با توجه منفی ، هیلی بیبر مجبور شد تحت درمان قرار گیرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *