نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هنگامی که جنیفر کولیج برای قرار ملاقات در تاریخ 19964 شماره دوقلوی خود را وانمود می کند

[ad_1]


لس آنجلس ، 2 فوریه: جنیفر کولیج ، بازیگر زن ، اظهار داشت که یک بار خودش را به عنوان خواهر دوقلوی خودش معرفی کرده است تا با یک دو دوست برتر بیرون برود! “من سالها پیش به هاوایی آمدم ، و وقتی تو آمدی و تنها در تعطیلات هستی ، می توانی هرچه می خواهی خلق کنی. سرانجام ، من با این دو پسر آشنا شدم که بهترین دوستان بودند و من هر دو را دوست داشتم ، بنابراین به آنها گفتم کولیج در نمایش کلی کلارکسون گفت ، “femalefirst.co.uk” گفت: “من دوقلوی یکسان داشتم. و من با این دو پسر دو هفته قرار گذاشتم.”

وی افزود که نمی داند اکنون “شهامت” چنین کاری را دارد.

کولیج گفت: “اما در آن زمان این تصمیم واقعاً عالی بود. زیرا ، می دانید ، هنگامی که جوان تر هستید ، می توانید از هر چیزی دور شوید.”

پیش از این ، او گفت که هنگام بازی در نقش های “کثیف” در صفحه نمایش بزرگ ، از جمله در “پای آمریکایی” و “قانونی بلوند” ، متوجه شده است که به چسب حساسیت دارد.

“من به نوع خاصی از چسب حساسیت دارم. بیشتر چسب های مژه افتضاح است ، چسب ناخن های اکریلیک است. روی بازو و صورت من بثورات پوستی وجود دارد. من همه این زنان تروفی و ​​مو بورهای لاغر را بازی کردم و با اینها شکست می خورم بثورات وحشتناک پس از استفاده از مژه ها ، “او گفت.

این بازیگر مجبور شد به اورژانس برود. “من مجبور شدم به اورژانس بروم ، بنابراین دیگر چسب برای من وجود ندارد.”

وقتی جنیفر کولیج وانمود کرد که دوقلو ملاقاتش است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *