نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند قلعه گابا را فتح می کند ، جایزه Border-Gavaskar را شکست می دهد newkerala.com # 11084

[ad_1]

ریکی پونتینگ ، کاپیتان سابق استرالیا روز دوشنبه گفت: “من فکر می کنم تساوی از باخت چند سال پیش بدتر خواهد بود.” با این حال ، تیم هند روز سه شنبه یک قدم جلوتر رفت و با یکی از بهترین نمایش های روز پنج ظاهر شد تا استرالیا را با سه ویکت در چهارمین و آخرین تست The Gabba شکست دهد و بدین ترتیب سری Border را برنده شود. گاواسکار از چهار مسابقه 2-1. با دنبال کردن هدف ماموت 328 در آخرین روز مسابقه ، که همچنین در مکانی که استرالیا در 32 سال گذشته شکست را احساس نکرده است ، هند سوار بر درخشان نیم قرن Shubman Gill ، Rishab Pant و Cheteshwar Pujara شد تا یکی از بهترین هند را ثبت کند پیروزی تاریخی در کریکت آزمون.

وقتی هند پیروزی های خود را به ثمر رساند ، پانت با 89 پیروزی و ناوادیپ سائینی با نتیجه 0 شکست نخورد.

با از دست دادن روز 4/0 ، استرالیا وارد لیست علاقه مندی ها شد و یک ضربه زودهنگام به هند وارد کرد زیرا روهیت شارما پس از زدن فقط 7 گل موفق به فرار شد. شارما یک قدم عقب از تیم پین از بولینگ پت کامینز با نتیجه 18 برای تیم شکست خورد.

اما پس از آن گیل و پوجارا با همکاری 114 تیراژ درخشان همکاری کردند که طی آن هر دو آهنگ ها را با سرعت بالایی جمع آوری کردند. در حالی که جیل باتجربه تر از ضرب و شتم این دو نفر بود ، پوجارا در حالت معمول خود جنگید و ضربات متعددی به کلاه ایمنی و دستانش وارد کرد ، اما تسلیم نشد.

گیل ، که نیمه دوم قرن خود را به ثمر رساند ، به نظر می رسید قبل از آنکه برابر ناتان لیون – که 100مین آزمایش خود را انجام می داد – 91 امتحان شایسته خود را ثبت کند.

کاپیتان آژینکیا رهانه ، که بعد وارد شد ، از کلمه “برو” مثبت به نظر می رسید و یک جایگاه سریع 35 شروع را با پوجارا به اشتراک گذاشت.

با این حال ، رهانه ، پس از کمک به 24 از مجموع 22 توپ در مجموع هند ، از پت کامینز عقب افتاد.

سپس هند به جای Mayank Agarwal پانت را فرستاد و اهداف آنها برای پیروزی را به روشنی بیان كرد.

پوجارا و پانت با 61 نامزد همکاری کردند قبل از اینکه هند پشت سر بگذارد پس از یک شوت شگفت انگیز از 56 آهنگ که 211 توپ را پرتاب کرد.

سپس آگاروال (9 از 15) 37 قطعه را اضافه کرد و هند را دوباره صعود کرد. با این حال ، باتمن سمت راست با امتیاز 265 فرار کرد و هند برای پیروزی همچنان به 63 آهنگ نیاز داشت.

واشنگتن سوندار ، که 62 پاس ارزشمند در اولین پاس ها بدست آورده بود ، سپس با تمام سلاح های گرم خود بیرون آمد و قبل از شلیک از لیون ، 22 شلیک کرد و هند هنوز به 10 مورد نیاز داشت.

شاردول تاکور ، قهرمان بعید در هند در اولین پاس ها پس از به ثمر رساندن 67 دوش ، سپس پس از به ثمر رساندن فقط دو گل ، فرار کرد.

در آن زمان ، کار تقریباً تمام شده بود و Pant به درستی خط پیروزی را مشخص کرد ، زیرا هند اولین تیمی بود که استرالیا را در The Gabba در بیش از 32 سال شکست داد.

هند در اولین بازه زمانی خود در پاسخ به 369 امتیاز 336 را کسب کرده است. بازدیدکنندگان سپس استرالیا را در مرحله دوم خود به 294 رساندند و هدف 328 را تعیین کردند.

میزبان در اولین آزمون این سری در آدلاید در حالی که با هند توپ بولینگ می کرد برای کمترین آزمون کل خود ، برنده شده بود. با این حال ، شاگردان رهانه در ملبورن یک بازگشت خیره کننده داشتند و در آزمون روز هشت ویکت بوکس پیروز شدند. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

هند ، تحت هدایت ویرات کولی ، در تور 19-20 2018 در استرالیا ، به اولین تیم آسیایی تبدیل شد که در یک دوره آزمایشی Down Under پیروز شد.

نتایج کوتاه هند 336 و 328/7 (Shubman Gil 91، Rishabh Pant 89 *؛ Cheteshwar Pujara 56؛ Pat Cummins 4/55) استرالیا را با 369 و 294 با سه ویکت شکست داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *