نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند سه اسپینر را انتخاب می کند که از انگلستان newkerala.com # 22069 در جام قرار داده شده است

[ad_1]

روت گفت: “ما اول می جنگیم. سعی خواهیم کرد از این باتوم بهترین نتیجه را بگیریم ، از اولین بازی نتیجه خوبی بگیریم و تیم را جلو ببریم.”

وی افزود: “من واقعاً كریكت را در هند دوست دارم. ما مشتاقانه منتظر یك سریال عالی هستیم. ما باید بهترین بازی خود را انجام دهیم و بسیار اعتماد به نفس داریم.”

برای هند ، چرخنده چپ دست Axar Patel از آزمون خارج می شود. آکسار در جلسه تمرینی اختیاری تیم هند در روز پنجشنبه از درد زانوی چپ شکایت کرد ، BCCI قبلاً در بیانیه ای گزارش داد.

هند با سه چرخنده ادامه می یابد – راویچندران اشوین ، شهباز ندیم و واشنگتن سوندار – در حالی که ایشانت شارما و جاسپر بومرا هدایت سرعت حمله را بر عهده خواهند داشت.

کاپیتان هندی ویرات کولی گفت: “و ما ابتدا می جنگیدیم.”

وی در پاسخ به سوالی درباره پیروزی تاریخی هند در استرالیا و همچنین احساساتش در مورد پدر شدن گفت: “این یک مرحله شگفت انگیز برای ما بود ، داشتن فرزند احساس شگفت انگیزی است و همراه با نحوه بازی تیم در استرالیا است.”

هند باید در این سری با پیروزی 2-0 ، 2-1 ، 3-0 ، 3-1 یا 4-0 پیروز شود تا در فینال WTC به مصاف نیوزیلند برود که در ماه ژوئن در لرد لندن بازی کند. از طرف دیگر انگلیس باید هند را با یکی از 3: 3 ، 3: 1 ، 4: 0 زیر صعود کند تا در فینال WTC رزرو کند و به مصاف نیوزیلند برود.

کولی گفت: “در حال حاضر ما به مسابقات قهرمانی آزمون (جهانی) فکر نمی کنیم ، فقط کافیست هر بار یک بازی انجام دهید.”

تولید مثل XI ها

هند روهیت شارما ، شوبمن گیل ، چتشوار پوجارا ، ویرات کوهلی (ج) ، آجینکیا رهانه ، ریشاب شلوار (W) ، واشنگتن سوندار ، راویچندران اشوین ، ایشانت شارما ، جاسپریت بومرا ، شهباز ندیم

انگلیس روری برنز ، دومنیک سیبلی ، دانیل لارنس ، جو روت (ج) ، بن استوکس ، اولی پوپ ، جاس باتلر (دبلیو) ، دومنیک بس ، جفرا آرچر ، جک لیچ ، جیمز اندرسون

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *