نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند در رتبه بندی World Test Chip در رتبه بندی newkerala.com # 11140 به مقام اول منتقل شد

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: هند پس از پیروزی چشمگیر 2-1 برابر استرالیا در جام Border-Gavaskar ، به رده های بالای جدول جهانی ICC صعود کرد. شوبمن گیل (91) ، ریشاب پانت (89 *) و چتسوار پوجارا (56) پاسهای درخشان بازی كردند زیرا هند در آخرین روز چهارمین و آخرین آزمایش در گابا ماموت 328 را هدف گرفت.

استرالیا در اولین آزمون این سری در آدلاید پیروز شد زیرا هند با توپ صورتی برای کمترین آزمایش خود در 36 برابر شد. با این حال ، با هدایت آژینکیا رهانه بازگشت خیره کننده ای به ملبورن ثبت کرد ، و در 8 رشته مسابقه بوکس برنده شد. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

هند ، با 71.7 درصد امتیاز کسب شده – عاملی که تعیین کننده رتبه بندی نهایی است تا کل امتیازات کسب شده پس از تغییر در سیستم امتیازات به دلیل قطع Covid-19 – در جدول WTC در جایگاه اول قرار دارد ، در حالی که نیوزیلند مقام دوم 70.0 درصد امتیاز دارد. در جایگاه سوم استرالیا با 69.2 درصد امتیاز قرار دارد.

ICC در توئیتر خود نوشت: “هند در راس. پس از یک پیروزی سخت در گبا ، هند به بالای جدول رده بندی مسابقات قهرمانی آزمون جهانی ICC صعود کرد. استرالیا به شماره 3 سقوط کرد.”

با مجوز از پیروزی در بریزبن ، هند ، او فقط باید در سری چهار بازی آینده مقابل انگلیس 2-0 پیروز شود تا بتواند در فینال WTC ، که در حال حاضر در ماه ژوئن در استادیوم برجسته لرد برگزار می شود ، به پیروزی برسد.

در این میان هندوستان نیز از استرالیا پیشی گرفته و مقام دوم رده بندی ICC Test را کسب کرده است. شاگردان کین ویلیامسون در بالای سکو نشسته اند.

ICC در توییتر خود نوشت: “هند استرالیا را آواره کرده تا به شماره 2 جدید در رده بندی تیم آزمون ICC تبدیل شود.”

مجموعه آزمایشی هند و انگلیس از 5 فوریه در چنای آغاز می شود.

هند در رده بندی مسابقات World C C به مقام اول رسید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *