نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند به یک پیروزی شگفت انگیز در سریالی دست یافت که مدتها از آن به یادگار مانده است: Afridi newkerala.com # 11572

[ad_1]


دهلی نو ، 20 ژانویه: شهید آفریدی ، نماینده جهانی سابق پاکستان ، پیروزی هند در مسابقات سریالی مقابل استرالیا را به هند تبریک گفت و گفت که این سریال برای مدت طولانی حفظ خواهد شد. در روز سه شنبه ، سرانجام قلعه استرالیا – گبا – شکسته شد. 32 سال و دو ماه طول کشید ، اما این تصور غیرقابل تصور بود که تیم جوان ویران شده هند مقابل استرالیا سه هفته در برابر همه شانس پیروز شد و سری 2-1 را برد.

افریدی در توئیت خود نوشت: “عملکرد شگفت انگیز در هند! با وجود مصدومیت ها و شکست های فراوان ، هند به یک پیروزی شگفت انگیز در این مجموعه دست یافت. به تیم هندی تبریک می گویم ، این سریال برای مدت طولانی به یادگار خواهد ماند.”

آخرین باری که یک تیم مهمان از میدان کریکت در بریزبن پیروزمندانه ظاهر شد نوامبر 1988 بود که تیم قدرتمند غرب هند به سرپرستی ویو ریچاردز با 9 نوار به تیم آلن بوردر برخورد کرد.

ویرات کهلی نیز پس از اولین آزمایش به خانه برگشته بود ، زیرا او و همسرش آنوشکا شارما در انتظار اولین فرزندشان بودند. کوهلی اعلام کرد که آنها در همان روزی که تیم هند از روی پوست آنها بازی کرد تا سومین آزمایش را در زمین کریکت در سیدنی انجام دهند ، صاحب یک دختر شدند.

در اولین آزمایش برابر استرالیا ، هند با 36 متحد شد و بسیاری از کارشناسان گفتند که تیم مهمان 4-0 روبرو خواهد شد. .

این تیم همچنین قرعه کشی خاصی در سیدنی انجام داد و در هر مرحله این تیم بر مشکلات غلبه کرد.

هند یک پیروزی شگفت انگیز در این سری به دست آورد ، مدتها در خاطر خواهد ماند: افریدی

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *