نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند برای افراد مبتلا به سیکلون به فیجی کمک می کند newkerala.com # 6177

[ad_1]


با UVA [Fiji]، 11 ژانویه: هند روز دوشنبه کمکهایی از جمله کیتهای مناسب و بهداشتی و لوازم بهداشتی و ملافه را برای خانواده های مبتلا به سیکلون به فیجی تحویل داد. مواد امدادی به اینیا سریوراتو ، وزیر دفاع و مدیریت سوانح تحویل داده شد.

“تجهیزات کمک از هند توسط AHC Suva به وزیر دفاع و مدیریت بلایای طبیعی احترام گذاشت.ISeruiratu برای حمایت از تلاش های بهبودی @ FijianGovt پس از #TCYasa. هند کمک های بشردوستانه و بلایا را در هند و اقیانوس آرام فراهم می کند #IPOI ، “توییت در هند در فیجی.

پس از دریافت کمک ها ، وزارت کشاورزی و توسعه دریایی ، فیجی از هند برای ارائه کمک های بشردوستانه به خانواده های آسیب دیده از طوفان تشکر کرد.

“Dhanyavaad از مردم هند! امروز وزیرMRMDFiji Hon.ISeruiratu کمک های بشردوستانه ای را ازHCI_Suva دریافت کرد. این لوازم شامل کیت های عزت برای مردان و زنان و تشک خواب است که به جوامع آسیب دیده توزیع می شود در V / Levu “، وزارت گفت.

وزارت امور خارجه (MEA) اعلام کرد ، هند در تاریخ 2 ژانویه اولین محموله مواد کمکی را به طوفان قربانی فیجی تحویل داد.

در بیانیه وزارت آمده است که بیش از 6 تن تجهیزات کمک در مدت زمان کوتاهی توسط نیروهای ملی برای مقابله با حوادث (NDRF) جمع آوری شده و با کمک Air India و Fiji Airways از طریق سیدنی ، استرالیا به فیجی منتقل شده است. .

فیجی در 17-18 دسامبر سال 2020 توسط رده 5 استوایی Yasa در رده 5 مورد ضرب و شتم قرار گرفت که باعث خسارت زیاد و تخریب زیرساخت های حیاتی شد.

این وزارتخانه گفت هند در طول بحران و ویرانی های ناشی از بلایای طبیعی مانند طوفان گرمسیری وینستون در سال 2016 محکم در کنار فیجی ایستاد.

وی افزود: “مواد امدادی پس از طوفان گرمسیری یاسا ، بر تعهد هند در ارائه کمک های بشردوستانه و بلایا (HADR) به کشورهای خارجی دوست به عنوان اولین پاسخ دهنده تأکید می کند.

وزارتخانه گفت ، کاهش و مدیریت ریسک فاجعه ستون مهمی در ابتکار عمل هندو-اقیانوس آرام هند است که توسط نخست وزیر نارندرا مودی در نوامبر 2019 اعلام شد ، و اضافه کرد که هند همچنان به پشتیبانی کامل از تلاش متعهد است. از فیجی برای بازگرداندن معیشت به جوامع آسیب دیده و ایجاد زیرساخت های پایدار.

هند تجهیزات فیجی را برای افراد مبتلا به سیکلون تأمین می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *