نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هند باید با اختلاف 2 تست از Eng پیروز شود تا وارد شماره 20404 نهایی newkerala.com شود

[ad_1]


دهلی نو ، 2 فوریه: میزبان هند باید حداقل در دو مسابقه آزمایشی مقابل انگلیس دیدار کند تا به فینال مسابقات قهرمانی آزمون جهانی (WTC) مقابل نیوزلند در ماه ژوئن راه یابد. با این حال ، تساوی با انگلیس یا حتی پیروزی یک بر صفر برابر هند می تواند زمینه ورود استرالیا به فینال را فراهم کند. نیوزیلند پس از تصمیم کریکت استرالیا برای به تعویق انداختن تور خود در آفریقای جنوبی در روز سه شنبه در فینال WTC یک مکان تضمینی دریافت کرد. به دنبال این تحول ، شورای بین المللی کریکت (ICC) در توییتر جایگزینی و ترکیب تیم های مورد نیاز برای صعود به فینال را منتشر کرد.

اکنون هند باید انگلیس را در یک سری چهار تست با یکی از 2: 2 ، 2-1 ، 3-0 ، 3-1 یا 4-0 زیر شکست دهد. اگر این کار را انجام دهند ، وارد فینال می شوند.

برای انگلیس ، هر یک از حاشیه های زیر تضمین حضور در فینال مقابل نیوزیلند با نتیجه 3 بر 3 ، 3-1 ، 4-0 را به همراه خواهد داشت.

با این حال ، اگر هند فقط 1-0 پیروز شود ، استرالیا به فینال می رود. آنها همچنین در صورت پیروزی 1-0 ، 2-0 یا 2-1 انگلیس واجد شرایط هستند. تساوی 0-0 ، 1-1 یا 2-2 همچنین می تواند استرالیا در فینال مقابل نیوزیلند را ببیند.

“همه برای بازی در سری آینده هند مقابل انگلیس با سه تیم که می توانند در فینال اولین جام جهانی ICC با نیوزیلند دیدار کنند! ICC روز سه شنبه توییت کرد.

World Test Chiphip: هند برای ورود به فینال باید با 2 امتیاز حاشیه آزمون Eng را شکست دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *