نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هندی ها را هرگز ، هرگز دست کم نگیرید: Langer newkerala.com # 11911

[ad_1]

بریزبن ، 20 ژانویه: جاستین لانگر ، سرمربی استرالیا پس از از دست دادن سری آزمون مقابل رهانه تحت هدایت آژینکیا ، هندی ها را هرگز ، هرگز و هرگز دست كم نگیرید. هند ، که از آسیب دیدگی ویران شده بود ، با یک تیم ردیف دوم روبرو شد ، یک چهارم در آزمون چهارم متوالی گابا ، یک ماه پس از شکست در آدلاید ، استرالیا را با سه ویکت شکست داد ، جایی که بازدیدکنندگان برای پایین ترین تست 36 تیمی خود تجمع کردند هند اولین تیم برای پس از تیم برنده ویو ریچاردز غرب هند در نوامبر 1988 ، در یک مسابقه آزمون استرالیا را در گبا شکست داد.

این یک سری تست شگفت انگیز بود و در پایان همیشه یک برنده یا یک بازنده وجود دارد. امروز ، آزمون کریکت برنده است. این مدت طولانی به ما آسیب خواهد رساند. هند سزاوار اعتبار کامل است. لانگر پس از آزمون در بریزبن به کانال 7 گفت: آنها استثنایی بودند ، اما ما از آن درس گرفتیم.

اول ، شما هرگز نمی توانید چیزی را مسلم بدانید ، دوم ، هرگز ، هرگز ، هرگز هندی ها را دست کم نگیرید. 1.5 میلیارد هندی وجود دارد و اگر در یازده نفر برتر بازی کنید ، باید واقعاً سرسخت باشید ، درست است؟ او اضافه کرد.

لانگر کاشف استرالیایی سابق گفت هند پس از ناکامی در آدلاید ، خصوصاً پس از برکناری بازیکنان بزرگی مانند جاسپر بومرا ، راویندرا جادئا و راویچندران اشوین به دلیل مصدومیت ، مقاومت چشمگیری نشان داده است.

اشوین و هانوما ویهاری موفق شدند در آزمون سوم که سطح سریال را حفظ می کند به تساوی برسند. پس از آن ، هر دو بازیکن به همراه بومرا خط تندروی خط مقدم مصدوم شدند که منجر به این شد که هند در آزمایش چهارم برای اولین بار واشنگتن سوندار و تی ناتاراجان را بفرستد. شاردول تاکور ، که قبلاً فقط یک تست انجام داده است ، نیز در این بازی حضور داشت ، در حالی که محمد سراج ، که در آزمون دوم حضور داشت ، مجبور شد سالن بولینگ جدید هند باشد.

من نمی توانم به اندازه کافی برای هند تعریف کنم. آنها بعد از اولین مسابقه آزمایشی ، که در سه روز برنده شدیم ، با 30 احتمال آنها را از بین نبردند. برای آنها که مانند عقب نشینی کنند ، بسیار شگفت آور است ، اعتبار برای آنها این درس بزرگ برای ما این است که شما نمی توانید چیزی را مسلم بدست آورید. او گفت هند هرگز فرار نکرد.

ریچاب پانت و شوبمن گیل ستاره آخرین روز آزمون چهارم بودند که هند در آن هدف 238 را دنبال کرد. گیل نمره 91 را کسب کرد ، در حالی که پنت در 89 شکست ناپذیر بود. در طی سومین آزمایش خاکستر در سال 2019 ، که در آن او 75 آهنگ را با شماره 11 جک لیچ در انتهای دیگر شکست تا انگلیس را با یک ویکت به پیروزی برساند.

این تلاشی باورنکردنی بود. (ریشاب) واقعه شلوار تا حدی من را به یاد دوران بن استوکس در هدینگلی انداخت. او وارد شد ، تقریباً نترس بود و به خاطر آن ستایش خواهد شد. لانگر در تمجید از دروازه بان هندی گفت: این یک پاس شگفت انگیز بود.

من فکر کردم جوان (شوبمن) گیل (91) خیلی خوب می زد. حمله بولینگ جوان آنها ما را در طول مسابقه تحت فشار قرار داد و همانطور که گفتم ، هند شایسته اعتبار کامل است.

لانگر همچنین گفت که به بولرهایش به خاطر تلاش هایشان در طول سریال افتخار می کند.

از نظر ما ، ما چهار بولر مشابه (پت کامینز ، جاش هازلوود ، ناتان لیون و میچل استارک) داشتیم که سخت کار کردند ، ایستادند و خیلی سخت کار کردند ، اما متأسفانه امروز موفق نشدیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *