نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

همه واکسن های تایید شده Covid-19 در اروپا مورد استقبال قرار می گیرند: Merkel newkerala.com # 20777

[ad_1]

IANS / 13 ساعت پیش

برلین ، 3 فوریه: آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان گفت که هر نوع واکسن Covid-19 در اتحادیه اروپا مورد استقبال قرار می گیرد ، زیرا اتحادیه در تحویل واکسن با مشکل روبرو است.

مرکل این اظهارات را در یک مصاحبه تلویزیونی برای پخش عمومی برنامه ARD “Farbe bekennen” در آلمان در روز سه شنبه بیان کرد.

مرکل گفت: “صربستان سریعتر واکسن می زند. صربستان با واکسن چینی واکسن می زند. ما همیشه گفته ایم که هر واکسنی که سعی در تأیید آژانس دارویی اروپا داشته باشد بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.”

مرکل با اشاره به واکسن تاج روسیه Sputnik V با کارایی 91.6 درصد ، با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه در مجله پزشکی The ، گفت: “من با رئیس جمهور روسیه در این باره صحبت کردم. امروز ما اطلاعات خوبی از واکسن روسیه را می خوانیم.” لانست

صدراعظم آلمان تأیید کرد که تا پایان تابستان ، همه در آلمان می توانند حداقل از دو واکسن لازم ، اولین بار را دریافت کنند. شین هوا گزارش داد ، تاکنون هیچ مشکلی در کمپین ملی واکسیناسیون رخ نداده است.

مرکل همچنین گفت که شهروندان می توانند پیش از واکسیناسیون همه انتظار کاهش اقدامات را داشته باشند ، اما از همه خواست که به قوانین فاصله عمل کنند و مراقب باشند.

اروپا در حال حاضر با کمبود واکسن روبرو است ، زیرا داروخانه ها ، از جمله AstraZeneca و Pfizer-BioNTech ، واکسن های کمتر از حد انتظار را تحویل می دهند ، این امر انتقاد عمومی را به دنبال دارد و خواستار گزینه های دیگری است.

ینس اسپان ، وزیر بهداشت آلمان روز یکشنبه گفت که وی برای استفاده از واکسن از روسیه یا چین در آلمان آزاد است ، در حالی که مارکوس سودر ، نخست وزیر ایالت بایرن آلمان ، روز یکشنبه از سازمان نظارت بر اروپا خواست تا روسیه و چینی را آزمایش کند واکسن ها “به زودی”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *