نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

همانطور که آسیایی ها جشن می گیرند ، هریس می گوید پوسته راهی برای جامعه newkerala.com # 11637 فراهم می کند

[ad_1]

نیویورک ، 20 ژانویه: کمال هریس در آستانه تحلیف خود به عنوان معاون اول رئیس جمهور آسیایی ، به همتایان آمریکایی خود در این قاره اطمینان داد و پیروزی خود را جشن گرفت ، و اطمینان داد که راه برای جامعه باز است – و درسی که او از مادرش آموخت.
وی روز سه شنبه در یک جشن از آمریکایی های آسیایی آسیایی گفت: “مادرم Shamala Gopalan از هند وارد ایالات متحده شد ، او خواهر من و مایا را بزرگ کرد و من بدانیم که حتی اگر ما اول هستیم ، ما نباید آخرین باشیم. و من این را می پوشم در طول زندگی حرفه ای خود با خودتان یک درس بگیرید.

توپ جزیره آسیا و اقیانوسیه (AAPI) یکی از جشن های سنتی است که در حوالی مراسم افتتاحیه برگزار می شود و رویدادهای امسال به دلیل همه گیری COVID-19 در عمل برگزار شد.

توپ آسیا این بار اهمیت ویژه ای برای جامعه داشت ، زیرا یکی از آنها معاون رئیس جمهور شد ، دومین موقعیت قدرتمند در کشور. آمریکایی های آسیایی تبار خوشحالی خود را ابراز کردند و به جامعه برای کمک به انتخاب خود تبریک گفتند.

اجراها و سخنرانی های هنرمندان آسیایی آمریکایی مهمترین لحظه این مراسم بود که با حضور اعضای کنگره و رهبران جامعه برگزار شد.

هریس گفت: “ایمان مداوم شما به من مرا به این مرحله رسانده است. وقتی نامزدی شما را برای معاون رئیس جمهور پذیرفتم ، وی را كاملاً متعهد به تحقق چشم انداز آمریكای قویتر و متحد تر كردم كه فرصتی برای همه فراهم می آورد.”

رویداد شکستن مانع تحت حمایت مالی صندوق تأثیر هند و آمریکایی ، معروف به سادگی IMPACT ، که هدف آن ایجاد رهبران سیاسی بیشتر از جامعه و RUN AAPI ، یک سازمان جوانان است.

راج گویال ، بنیانگذار IMPACT ، از ظهور سریع شخصی با میراث هند به عنوان معاون رئیس جمهور خوشحال شد.

وی گفت: “ما هرگز نمی دانستیم که با چه سرعتی می توانیم دیسی را در سطح ملی ببینیم. هنگامی که من در سال 2006 به عنوان نماینده مجلس کانزاس انتخاب شدم ، تصور این موضوع غیرقابل تصور بود. ما در این مدت کوتاه تاکنون آمده ایم. “

دیپاک راج ، یکی دیگر از بنیانگذاران ، گفت هریس بنیانگذار IMPACT بود و “انگیزه ای برای جامعه” بود.

معمولاً مردم لباس رسمی مانند تاکسیدو و لباس یا لباس ملی می پوشند اما همه آنها برای این رویداد مجازی غیر رسمی لباس می پوشند.

کال پن بازیگر هالیوود به شوخی گفت: “من نمی دانم بقیه چطور لباس پوشیده اند ، زیرا ما تا زمانی که یکدیگر را نبینیم نمی توانیم یکدیگر را ببینیم. اما من کاپوت می پوشم. فقط می خواهم همه بدانند که این لباس تاکیدوی 2021 من است. برای انجام وظایف خود. “

وی گفت: “وقتی پدر و مادرم به اینجا آمدند ، آنها واقعاً افرادی را كه در تلویزیون ، ورزش یا سیاست شبیه ما بودند ، نمی دیدند.”

بنابراین انتخاب هریس یک لحظه احساسی بود و “گریه های خوب زیادی وجود داشت. می دانید منظور من چیست؟ مانند بسیاری از گریه های الهام بخش خوب”.

هنرمند هیپ هاپ راجا کوماری تعدادی را اجرا می کند که ترکیبی از رپ و هیپ هاپ با تاالی و سواری است.

آری افسر خواننده آمریکایی بنگلادشی نیز در موزیکال مشهور همیلتون در برادوی آواز خواند.

آقای رانگاسوامی ، بنیانگذار هندوپاسپورا ، یک شبکه جامعه بین المللی ، گفت که وی هنگامی که او دادستان سانفرانسیسکو بود با او ملاقات کرد و “رشد او را به زور دید” و اکنون او معاون جدید رئیس دولت تاریخی خواهد بود.

نیرا تندن ، که به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه عضو هیئت دولت خواهد بود ، گفت: “برای بسیاری از افراد جامعه ، موارد بسیاری وجود دارد که می توان به آنها افتخار کرد. نه تنها می توانیم کابینه بسیار متنوعی را جشن بگیریم ، بلکه می توانیم جشن بگیریم و این واقعیت که ما یک معاون اول رئیس جمهور منتخب داریم که از نژاد آسیایی است. من فوق العاده افتخار می کنم که در کمال هریس خدمت کردم.

مدیرعامل IMPACT ، نی محیا گفت: “جامعه ما در تعداد رکورد قرار گرفت. ما واقعاً صدای خود را به گوش رساندیم و با انتخاب بایدن-هریس مسیر تاریخ را تغییر دادیم.”

وی گفت اعضای آسیایی کنگره در این مراسم ، از جمله اعضای هندی ، چینی و کره ای ، “برخی از مفاخر ما هستند ، آنها الگویی هستند. آنها اهمیت خدمات را به ما نشان دادند.”

نماینده راجا کریشنامورتی هیجان جامعه را در انتخاب هریس تکرار کرد.

نماینده رو هانا گفت: “من نمی توانم تأکید کنم که این یک لحظه شگفت انگیز برای جامعه ماست و صادقانه بگویم ، برای یک دموکراسی چند نژادی در آمریکا.”

پرامیلا جیاپال ، نماینده ، گفت که او از دیدن “اولین زن ، اولین آمریکای آسیای جنوبی و اولین آمریکایی سیاه پوست که به این سمت اعتماد عمومی انتخاب شده است” بسیار هیجان زده است.

کار آسیایی ها ، که با کمک های مالی ، حمایت از مبارزات انتخاباتی و رفتن به خانه برای درخواست رأی در انتخابات بایدن-هریس مشارکت داشتند ، توسط نماینده آمی برا ذکر شد.

شیتال ست بازیگر هالیوود در مورد انتخاب هریس و بایدن گفت: “من بسیار سپاسگزارم که ما آن را درست فهمیدیم.”

ساندیل رامامورتی بازیگر تلویزیون گفت: “ما تغییر ایجاد کردیم” زیرا او از مبارزات انتخاباتی جامعه آسیا برای رای آوردن یادآوری می کند.

کمال نانجیانی ، بازیگر ، کمدین و بازیگر آمریکایی پاکستانی گفت که پس از بیگانگی احساس شده توسط افرادی مانند او و خانواده اش ، سرانجام مادرش “احساس غرور می کند که آمریکا را در خانه صدا می کند.”

“خوشحالم که می بینم آیا این نشان می دهد که افرادی که شبیه من و خانواده ام هستند ، شبیه صدای من و خانواده ام هستند ، اسامی مانند من و خانواده ام دارند ، که آمریکا خانه ماست ، زیرا دولت جدید ما را متعلق می داند. و اینجا ، “او اضافه کرد.

(می توان از طریق [email protected] به Arul Louis مراجعه کرد و از طریق Twitterarulouis در توییتر دنبال کرد)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *