نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

هریس برای یک مصاحبه تلویزیونی فوق العاده منفجر می شود در حالی که تسکین Covid-19 معادل مانده است newkerala.com # 19211

[ad_1]


نیویورک ، 1 فوریه: در حالی که آمریکایی ها چشم انتظار پرداخت کمک Covid-19 از دولت جو بایدن هستند ، یک مصاحبه تلویزیونی بدون پیام با معاون رئیس جمهور کمالا هریس کاخ سفید را مختل می کند و تلاش می کند تا یک همه گیر بلند پروازانه از کمک 1 ، 9 تریلیونی دلاری از طریق کنگره. مصاحبه هریس یک دموکرات میانه رو را خشمگین کرد که برای بستن تخفیف پیشنهادی بسیار مهم است. او هریس را پس از شکل دادن بسته کمک به عنوان “یک مشکل بزرگ” برای ویرجینیای غربی ، یک ایالت مهم در سنا 50-50 به طور مساوی تقسیم کرد. دموکرات ها که از هریس رنجیده اند ، عملکرد وی را “ژامبون” توصیف می کنند.

هریس به س fromال مجری تلویزیون WSAZ پاسخ داد که چه زمانی آمریکایی ها می توانند انتظار چک های تسکین دهند؟ هریس گفت: “تا جایی که شما در ویرجینیا غربی زندگی می کنید ، از هر هفت خانواده یک خانوار خانواده خود را گرسنه توصیف می کند ، از هر شش نفر یک نفر نمی تواند اجاره خود را پرداخت کند و از هر چهار کسب و کار کوچک یکی به طور دائمی در حال تعطیل شدن است یا قبلاً تعطیل شده است ، بنابراین این بزرگ است هریس گفت: “این مشکل در ویرجینیای غربی و سراسر کشور وجود دارد.” “و به همین دلیل رئیس جمهور و من طرح نجات آمریکایی را پیشنهاد می دهیم.”

جو مانچین ، سناتور ویرجینیای غربی گفت: “من مصاحبه را دیدم ، باورم نمی شد. هیچ کس در این باره با من تماس نگرفت.” “ما سعی خواهیم کرد راهی دو طرفه به جلو پیدا کنیم ، اما باید با هم کار کنیم. این راهی برای همکاری مشترک نیست.” برای هفته ها ، مانچین به روشنی گفته است که افرادی که 300000 دلار درآمد دارند نباید چک تشویقی دریافت کنند ، هزینه کل باید کمتر باشد و این توافق باید دو جانبه باشد.

برای اینکه بسته اقتصادی Covid-19 از در وارد شود ، بایدن و هریس برای بازی توپ به مانچین احتیاج دارند. به نظر نمی رسید مصاحبه هریس این را در نظر بگیرد.

با سنا در آستانه 50-50 تیغ و هریس در نقش شکن ، سناتورهای ناراضی این قدرت را دارند که یک لایحه امداد همه گیر را بسازند یا به حالت تعلیق درآورند ، وقتی میلیون ها آمریکایی منتظر سیاستمداران هستند تا به جای چند هفته پرداخت 1400 دلار مستقیم صحبت کردن.

بایدن روز جمعه گفت: “من از تصویب امداد COVID با حمایت جمهوری خواهان پشتیبانی می كنم. اما تسكین COVID باید تصویب شود – بدون اگر ، و یا یا” ، دموکرات ها قصد دارند بدون کمک جمهوری خواهان ، گامی در جهت تصویب لایحه امداد همه گیر 1.9 تریلیون دلاری بردارند. حتی در آن زمان ، وی به 51 رأی در سنا احتیاج داشت. یک دموکرات تنها که از “رئیس جمهور و من طرح نجات آمریکایی را پیشنهاد می دهیم” عصبانی است ، قدرت انفجار همه چیز را دارد.

هریس برای مصاحبه عجیب تلویزیونی منفجر می شود در حالی که زمین Covid-19 در تعادل قرار دارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *