نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نیک جوناس می خواهد با پریانکا چوپرا فرزند زیادی داشته باشد newkerala.com # 20742

[ad_1]

ANI / 12 ساعت پیش

واشنگتن ، 2 فوریه: نیک جوناس خواننده و ترانه سرای آمریکایی در مورد رویای خود برای تربیت فرزندان زیادی با همسر و بازیگرش پریانکا چوپرا صحبت کرد.

نیک جوناس و پریانکا چوپرا به نظر می رسد که هنگام تشکیل خانواده در یک صفحه قرار دارند.

در مصاحبه با E! خبر ، ستاره “ساکر” به امید اینکه یک روز بچه های “زیادی” را با همسرش پریانکا چوپرا تقسیم کند ، نوک سینه ها را ریخت.

این خواننده 28 ساله خوشبختی همسرش را نگرانی اصلی وی دانست و افزود: وی مهمترین قطعه پازل است و بدیهی است این چیزی است که امیدواریم اتفاق بیفتد و اگر خداوند آن را گرد هم آورد.

“شما می دانید ، هر چه درست است. من می گویم خوشحالیم كه همدیگر را داریم و برای آینده قلب كاملی داریم ، و همه چیز از كنترل شما خارج است. و بنیان زن و شوهر قوی است ، و شما از احتمال. “او اضافه کرد.

جوناس ، که امیدوار است با Chopra سفری زیبا را آغاز کند ، ادامه می دهد ، “این یک سفر زیبا خواهد بود و من به خیلی ها یا هر کس دیگری امیدوارم. وقتی آنها به آنجا خواهند رسید ، می فهمیم مهم است که مطمئن شویم که خوب هستیم. “

در حالی که از طرف دیگر ، “دختر دسی” ، پریانکا چوپرا ، که با بازی فوق العاده خود در “ببر سفید” توجه ها را به خود جلب می کند ، همچنین مشترک است که خانواده قسمت بزرگی از زندگی او است و همیشه بخشی از رویاهای او بوده است.

وی در جریان تبلیغات فیلم خود ، در مصاحبه با E گفت: “آنچه می گیرم می گیرم ، می دانی؟ آن را به خداوند متعال بسپار”. اخبار.

در همین حال ، نیک جوناس ، مربی فصل 18 The Voice ، برای فصل جدید که اولین بار در 1 مارس 2021 شروع به کار می کند ، دوباره به این نقش بازمی گردد.

در حالی که پریانکا چوپرا که آخرین بار در “ببر سفید” در برابر راجکومار رائو دیده شد ، چند روز پیش دامنه مراقبت از مو “ناهنجاری” را اعلام کرد. او همچنین مشغول تبلیغ خاطرات زندگی نامه ناتمام خود است و در درام عاشقانه آینده متن برای شما به کارگردانی جیم استروز بازی خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *