نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نپوتیسم این ترس را ایجاد می کند که شما لیاقت شغلی را ندارید که شماره 10844 را دریافت می کنید newkerala.com

[ad_1]


لوس آنجلس ، 19 ژانویه: الیزابت اولسن ، ستاره هالیوود می گوید که یک بار به فکر تغییر نام خانوادگی خود افتاده و از موفقیت خانواده اش فاصله گرفته است زیرا جنون در کانون توجهات بزرگ شده است. بازیگر زن كه گفت خواهران بزرگتر مری-کیت اولسن و اشلی اولسن هستند.

این بازیگر زن اضافه کرد که “او همیشه این نیاز را داشت تا به همه اطرافم ثابت کند که من واقعاً سخت کار می کنم” ، و اضافه کرد “من نمی توانم به یک اتاق بروم بدون اینکه همه قبلاً نظری داشته باشند.”

الیزابت ترس خود را از تعمیم خواهی باز کرد.

“چیزی که در رابطه با نفوذگرایی وجود دارد ترس از این است که شما شغل خود را کسب نمی کنید یا لیاقت آن را ندارید. حتی وقتی دختری بودم بخشی از من وجود داشت که فکر می کرد اگر بازیگر شوم ، از الیزابت چیس که نام میانی من است می روم. و بعد ، وقتی کارم را شروع کردم ، مثل این بود که: “من خانواده ام را دوست دارم ، اسمم را دوست دارم ، خواهرانم را دوست دارم. چرا باید از این بابت خجالت بکشم؟” حالا گفت اشکالی ندارد ، “

این بازیگر زن گفت که شهرت او را بیشتر به یک شخص خانه تبدیل کرده است.

“شهرت همچنین باعث شده کسی بیش از آنچه من می خواهم اهل خانه باشد ، اما من می دانم کجا نروم. اگر می توانستم آنچه را که می خواهم برای روز انجام دهم ، با ورزش شروع می کردم ، سپس به غذا می روم الیزابت به The Sun گفت: “این چیز مورد علاقه من است.”

الیزابت اولسن: نپوتیسم این ترس را ایجاد می کند که شما لیاقت شغلی که می گیرید نیست

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.