نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نوع انگلیسی ویروس SARS-CoV-2 در سراسر جهان گسترش یافته است

[ad_1]

bien-the-new-crab-covid-19.jpg
نوع جدید ویروس SARS-CoV-2 که باعث Covid-19 می شود و اخیراً در انگلیس ظاهر شده است ، در سراسر جهان گسترش یافته است. (منبع: NIAID)

با این حال ، آقای ایو ون لائتم همچنین گفت که انتشار نسخه جدید ویروس در حال حاضر به دلیل انطباق دقیق کشورها با اقدامات ضد اپیدمی ، کمی کندتر است.

از ابتدای شیوع همه گیر ، بلژیک حدود 650،000 مورد Covid-19 را ثبت کرده است که از این تعداد نزدیک به 20،000 مورد مرگ است. در هفته گذشته ، تعداد افراد آلوده به Covid-19 در بلژیک معمولاً به طور متوسط ​​148 مورد در روز کاهش یافته است.

“ما احساس می کنیم که مقررات بهداشتی به شدت رعایت می شوند. با این حال ، از نظر اپیدمیولوژیکی می توان نتیجه را فقط در 5 تا 10 روز آینده که آمار کامل در دسترس است ، دانست. این در جهان پس از آخرین تعطیلات و تعطیلات Tet اتفاق افتاد. نتایج نسبتاً خوش بینانه است. “

در موارد دیگر ، بسیاری از کشورها محدودیت سفر را به انگلستان اعمال کرده اند که مقامات مه آلود نسخه جدید SARS-CoV-2 را که ناشی از Covid-19 خشمگین در کشور است ، تأیید کردند. گزینه جدید B.1.1.7 (همچنین به عنوان VOC 202012/01 نیز شناخته می شود) اولین بار در سپتامبر 2020 در انگلستان افتتاح شد ، اما مقامات بهداشت انگلیس این گزینه جدید را در اواسط دسامبر رسما تأیید کردند. ، طبق گزارش Business Insider. وی در حال حاضر در تلاش است تا گسترش نسخه جدید را که تصور می شود تا 70٪ مسری باشد ، محدود کند.

طبق رادیو الجزیره ، هلند ، فرانسه و سوئد اولین کشورهای اروپایی پس از انگلستان هستند که موارد گزینه B.1.1.7 را ثبت کردند. اخیراً ، در اول ژانویه 2121 ، ترکیه پس از کشف 15 مورد B.1.1.7 ، که همه از انگلیس بازگشتند ، اعلام کرد که از انگلستان مهمان نمی پذیرد.

تا به امروز ، کشورها و سرزمین هایی که از انگلیس عفونت های جدیدی ثبت کرده اند ، ایالات متحده ، استرالیا ، بلژیک ، برزیل ، کانادا ، شیلی ، چین ، دانمارک ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، ایسلند و هند هستند. به گزارش نیویورک تایمز ، ایرلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، اردن ، لبنان ، مالت ، هلند ، نروژ ، پاکستان ، پرتغال ، سنگاپور ، کره ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، امارات ، تایوان ، ترکیه. ویتنام آخرین کشوری است که پرونده اول نسخه جدید انگلیس را ثبت کرده است.

به گزارش NBC ، در ایالات متحده ، اولین موارد آلودگی با نسخه جدید از انگلستان در سه ایالت کالیفرنیا ، کلرادو و فلوریدا پیدا شد. نگرانی مقامات بهداشتی آمریکا این است که افراد آلوده به نوع جدید در سه کشور فوق در گذشته سفر نکرده اند.

در همین حال ، به گفته نیویورک تایمز ، نوع جدیدی از SARS-CoV-2 در آفریقای جنوبی پیدا شده است که یکی از جهش های ژنتیکی دیده شده در B.1.1.7 را به اشتراک می گذارد. به تنوع در آفریقای جنوبی 501.V2 گفته می شود.

مقامات انگلیسی گفتند که دو مورد از نوع 501.V2 پیدا شده است. در هفته های گذشته هر دو مورد با افرادی که از آفریقای جنوبی به انگلیس می آیند در تماس بوده اند. سوئیس ، فنلاند ، استرالیا ، زامبیا و فرانسه نیز موارد گزینه 501.V2 را یافته اند.

در 24 دسامبر سال 2020 ، مدیر جان Nkengasong از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آفریقایی از افتتاح گزینه دیگری خبر داد. این گزینه در نیجریه است که به عنوان B.1.207 شناخته می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *