نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نوح سنتینئو در فیلمی در مورد ضد سهام گیم استاپ newkerala.com # 20282 بازی خواهد کرد

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: درام بازار سهام پیرامون خرده فروش الکترونیک ایالات متحده GameStop تحت درمان هالیوود قرار دارد ، بازیگر نوح سنتینئو آماده بازی در فیلم آینده است. به گزارش ورایتی ، نتفلیکس در مراحل اولیه ساخت فیلمی است که حول سناریوی مالی مبتنی بر شبکه های اجتماعی هنوز در حال تکامل است. فیلمنامه را مارك بوآل برنده اسكار نوشته است كه با “قفل دردناک” و “سیصد تاریك صفر” شهرت زیادی دارد.

سنتینئو ، که بیشتر به خاطر نقش های موفقیت آمیز در “همه پسرهایی که قبلاً دوستشان داشته ام” و “پسران” شناخته شده است ، در این فیلم بدون عنوان بازی خواهد کرد. اسکات گالووی ، میزبان اصلی ، کارشناس فنی و استاد در نیویورک ، در مورد پروژه پیش رو مشاوره خواهد کرد.

برد وستون از بازیگر فیلم آینده را با تهیه كننده فیلم Definition Entertainment ، نیك استین ، تأمین مالی خواهد كرد ، در حالی كه مارك سوریان تهیه كننده اجرایی آن خواهد بود. وستون که قرار است تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده بگیرد ، پیش از این در پروژه های برجسته ای مانند “The Revenant” ، “Girl Gone” ، “12 Years a Slave” و البته “The Big Short” کار کرده است.

با این حال ، این تنها فیلمی نیست که از جنجال GameStop خارج شده است. MGM اخیراً حق انطباق با پیشنهادی برای کتاب شبکه ضد اجتماعی نویسنده نیوز تایمز ، بن مزریش ، برای جهش سهام را به دست آورد.

این کتاب همچنین داستان یکی از دیوانه کننده ترین هفته های وال استریت را روایت می کند و تبدیل به بزرگترین خبر مالی سال می شود.

مزریچ همچنین “میلیاردرهای تصادفی بنیانگذار فیس بوک” ، “داستانی از رابطه جنسی ، پول” ، “نبوغ و خیانت” را نوشت که الهام بخش فیلم برنده اسکار “شبکه اجتماعی” با بازی جسی آیزنبرگ ، اندرو گارفیلد ، جاستین تیمبرلیک و ارتش بود. هامر

این دو فیلم به طور جداگانه در حال توسعه هستند. در همین حال ، سنتنیو که بیشتر در نقش های قلبی نوجوان در فیلم ها دیده می شود ، از جمله “فرشتگان چارلی” ، “تاریخ عالی” ، “حذف شد” و “سیرا برگس یک بازنده است” دو فیلم دیگر در بچه گربه خود دارد.

Centineo سپس در قسمت سوم مجموعه تلویزیونی نتفلیکس “To All the Boys” دیده می شود قبل از اینکه با Dwayne Johnson برای “Black Adam” همکاری کند.

نوح سنتینئو در فیلمی درباره اختلاف سهام GameStop بازی خواهد کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *