نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر ژاپن پس از افزایش پرونده COVID-19 ، وضعیت اضطراری در 7 استان را اعلام کرد newkerala.com # 7797توکیو [Japan]، 13 ژانویه: نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا روز چهارشنبه به دلیل افزایش عفونت ویروس کرونا در این کشور ، در هفت بخش دیگر از جمله اوساکا و آیچی وضعیت اضطراری اعلام کرد. کیودو نیوز گزارش داد ، همراه با توکیو ، که هفته گذشته در وضعیت اضطراری قرار داشت ، در مجموع 11 استان که بیش از نیمی از جمعیت کشور و حدود 60 درصد اقتصاد آن را پوشش می دهد ، تحت این اقدامات باقی می مانند.

به گزارش اسپوتنیک ، هفت استان اوساکا ، آیچی ، توچیگی ، جوفو ، هیوگو ، کیوتو و فوکووکا هستند.

در جلسه کارگروه ویروس کرونا ویروس دولت ، سوگا گفت که وی احساس “بحران شدیدی” احساس می کند و باید شیوع در مناطق شهری را محدود کرد و از سرایت آن به سایر مناطق کشور جلوگیری کرد.

نخست وزیر سوگا گفت ، ژاپن اقدامات اضافی در مرز را برای جلوگیری از عفونت های وارداتی انجام خواهد داد.

با این حال ، از مردم دعوت می شود تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند.

پیش از این در اوایل آوریل طی اولین موج عفونت در ژاپن در توکیو ، چیبا ، سایتاما ، کاناگاوا ، اوزاکا ، هیوگو و فوکووکا وضعیت اضطراری اعلام شد و در اواخر همان ماه در سراسر کشور گسترش یافت. به گزارش کیودو نیوز ، در ماه مه با کاهش سرعت آلودگی به ویروس کرونا ویرایش شد.

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد کل موارد ویروس کرونا در ژاپن 298334 مورد است ، در حالی که تعداد کشته شدگان 3962 نفر است.

نخست وزیر ژاپن پس از جهش در موارد COVID-19 ، در 7 استان وضعیت اضطراری اعلام کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *