نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر ژاپن می گوید که دوره ویروس های اضطراری باید تا 7 مارس تمدید شود newkerala.com # 20224

[ad_1]


توکیو [Japan]، 2 فوریه: نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا روز سه شنبه گفت که او وضعیت اضطراری را برای توکیو و سایر مناطق تحت تأثیر COVID-19 به مدت یک ماه تا 7 مارس تمدید خواهد کرد. رهبر ژاپن در پارلمان گفت: “تعداد موارد جدید در حال کاهش است. من فکر می کنم اقدامات با هدف خوردن و آشامیدن م effectiveثر بوده است.”

عفونت های روزانه COVID-19 اخیراً در حال کاهش است ، اما مقامات بهداشتی هشدار داده اند که مردم نباید نگهبانان خود را ترک کنند ، زیرا ترس از فشارهای فزاینده بر بیمارستان ها و مراکز درمانی وجود دارد.

دوره اضطراری طولانی مدت در 10 استان از جمله اوساکا ، آیچی و فوکوکا اعمال خواهد شد.

بخش توچیگی مشمول تمدید نخواهد شد و وضعیت اضطراری را در 7 فوریه لغو می کند ، زیرا موارد در آنجا به طور قابل توجهی فروکش کرده است.

نخست وزیر ژاپن پس از تصویب تمدید یک ماهه گروه کارشناسی ، اقدام را در پارلمان اعلام کرد و این تصمیم در اواخر روز توسط کارگروه تخصصی ویروس کرونا منتشر شد.

در مورد موارد COVID-19 ، دولت کلانشهر توکیو روز سه شنبه در ساعت 300 به وقت محلی 556 مورد عفونت جدید را اعلام کرد.

تعداد عفونت ها پنجمین روز متوالی است که عفونت ها به زیر 1000 علامت کاهش یافته است ، اگرچه تعداد آنها از 393 مورد جدید که در روز گذشته در پایتخت تأیید شده است و موارد تجمعی بیش از 100000 مارک است ، افزایش یافته است.

ژاپن دوشنبه شب از 1،792 مورد جدید آلوده به COVID-19 خبر داد و تعداد موارد در این کشور را نزدیک به 400000 مورد اعلام کرد ، و تعداد کشته شدگان به 6000 نفر نزدیک شد.

نخست وزیر ژاپن گفت که دوره ویروس های اضطراری تا 7 مارس تمدید می شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *