نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر ژاپن اولین سخنرانی سیاسی خود را انجام داد ، وعده داد که احیای Covid newkerala.com # 10165 را محدود کند

[ad_1]

توکیو ، 18 ژانویه: نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در اولین سخنرانی سیاسی خود پس از روی کار آمدن در سپتامبر گذشته ، عزم خود را برای محدود کردن شیوع ویروس کرونا نشان داد. به گزارش شین هوا ، وی هنگام شروع جلسه عادی خود که تا 16 ژوئن ادامه دارد ، در پارلمان یا مجلس سخنرانی کرد.

سوگا قول داد که با تعداد روزافزون عفونت ها مقابله کرده و زندگی طبیعی را “در اسرع وقت” بازگرداند.

وی گفت: “برای محافظت از جان و سلامتی مردم ژاپن … من وضعیت را در اسرع وقت احیا خواهم کرد.”

در اوایل ماه جاری ، نخست وزیر در تلاش برای متوقف کردن احیا مجدد ، وضعیت فوق العاده ای را در توکیو و سه استان اطراف اعلام کرد و تاکنون آن را به هفت استان دیگر از جمله اوزاکا و آیچی گسترش داده است.

رهبر ژاپن گفت: “نکته مهم ارائه خدمات پزشکی لازم به نیازمندان است. ما تمام اقدامات محافظت از سیستم پزشکی را به اتمام خواهیم رساند.”

وی افزود: “همه ما آماده هستیم تا در صورت درخواست فرمانداران ، تیم پزشکی نیروهای دفاع شخصی را مستقر کنیم.”

از روز دوشنبه ، تعداد کل عفونت و مرگ و میر Covid-19 در کشور به ترتیب 330،683 و 4،304 نفر بوده است.

وی در سخنرانی خود ، همچنین قول داد که آمادگی ها را برای بازی های المپیک توکیو در تابستان امسال در برابر مخالفت های فزاینده مردم در میان تجدید حیات ادامه دهد.

سوگا به المپیک گفت: “ما با عزم راسخ ، با عزم راسخ برای ایجاد اقدامات ضد عفونی ضد آب و برگزاری رویدادی که می تواند امید و شجاعت را به جهانیان برساند ، پیش خواهیم رفت.”

اخیراً شایعاتی مبنی بر به تعویق افتادن بازیهای المپیک توکیو به سال 2032 منتشر شد و بلافاصله در میان ورزشکارانی که قصد داشتند در کمتر از 200 روز در این مسابقات شرکت کنند ، سر و صدا ایجاد شد.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) و کمیته برگزاری توکیو 2020 به سرعت از رد چنین ادعاهایی خودداری کردند و همه گزارش های مربوط به لغو بازی ها را به عنوان “اخبار جعلی” رد کردند.

آنها بار دیگر تعهد خود را برای میزبانی بازیهای توکیو 2020 با تأخیر در تابستان امسال تأیید کردند.

سوگا هنگام صحبت از سیاست های دیپلماسی ، کره جنوبی را “همسایه مهم” خواند و افزود روابط دوجانبه در موقعیت بسیار دشواری قرار دارد.

در اوایل ماه جاری ، دادگاه کره جنوبی به دولت ژاپن دستور پرداخت غرامت به قربانیان کره جنوبی را داد که در طی جنگ جهانی دوم مجبور به بردگی جنسی برای فاحشه خانه های نظامی امپراتوری ژاپن شدند.

ژاپن استدلال کرده است که با توجه به مصونیت حاکمیتی که به دولت اجازه می دهد از دادخواست مدنی در دادگاه های خارجی مصون بماند ، باید پرونده را لغو کرد ، اما دادگاه کره جنوبی گفته است که این پرونده قابل اجرا نیست ، زیرا اقدامات غیرقانونی جنایاتی علیه بشریت است. به طور عمدی ، سیستماتیک و گسترده توسط امپراتوری ژاپن انجام شده است.

رهبر ژاپن گفت: “برای بازگشت روابط به یک طرفه ، ما از طرف کره جنوبی می خواهیم که اقدامات مناسب را انجام دهد.”

سوگا همچنین به روابط ژاپن با ایالات متحده پرداخت و ابراز امیدواری کرد که بتواند در اسرع وقت با جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا دیدار کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *