نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر مودی هفتاد و سومین روز استقلال سریلانکا به نخست وزیر راجاپاکسا را ​​تبریک می گوید newkerala.com # 20744

[ad_1]

ANI / 12 ساعت پیش

کلمبو [Sri Lanka]، 3 فوریه: نخست وزیر نارندرا مودی ، ماهیندا راجاپاکسا ، همتای خود از سریلانکا را به مناسبت هفتاد و سومین سالگرد روز استقلال سریلانکا – که در 4 فوریه جشن گرفته می شود ، تبریک می گوید.

براساس بیانیه ای که توسط کمیسیون عالی هند در کلمبو صادر شد ، نخست وزیر مودی بار دیگر بر روابط مشترک هزار ساله ریشه دار بر اساس سنت های مشترک زبانی ، مذهبی و فرهنگی تأکید کرد.

“وی بر همکاری بین دو ملت طی سال گذشته ، از جمله در مبارزه مشترک با بیماری همه گیر COVID تأکید کرد. وی همچنین آرزو کرد که روابط محکم بین دو ملت در سالهای آینده بیشتر تقویت شود و به پیشرفت و مشترک کمک کند. سعادت مردم ما. “در بیانیه ای می گوید.

کمیسیون عالی همچنین اظهار داشت که این نامه تبریک ادامه تعاملات منظم هند و سریلانکا در سطح مدیریت است که منجر به پیشرفت قابل توجهی در زمینه های همکاری توسعه ، روابط تجاری و اقتصادی ، ارتباطات بین مردم شده است. ، علی رغم چالش های بیماری همه گیر COVID-19.

هفته گذشته ، Gotabaya Rajapaksa ، رئیس جمهور سریلانکا روز پنجشنبه از نخست وزیر مودی به دلیل ارائه 500000 واکسن علیه COVID-19 به کشور جزیره تشکر کرد. وی همچنین از شهروندان هند برای رفتار سخاوتمندانه با مردم سریلانکا در چنین زمان های آزمایشی تشکر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *