نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نخست وزیر مودی هفتاد و سومین روز استقلال سریلانکا به نخست وزیر راجاپاکسا را ​​تبریک می گوید newkerala.com # 20744


ANI / 12 ساعت پیش

کلمبو [Sri Lanka]، 3 فوریه: نخست وزیر نارندرا مودی ، ماهیندا راجاپاکسا ، همتای خود از سریلانکا را به مناسبت هفتاد و سومین سالگرد روز استقلال سریلانکا – که در 4 فوریه جشن گرفته می شود ، تبریک می گوید.

براساس بیانیه ای که توسط کمیسیون عالی هند در کلمبو صادر شد ، نخست وزیر مودی بار دیگر بر روابط مشترک هزار ساله ریشه دار بر اساس سنت های مشترک زبانی ، مذهبی و فرهنگی تأکید کرد.

“وی بر همکاری بین دو ملت طی سال گذشته ، از جمله در مبارزه مشترک با بیماری همه گیر COVID تأکید کرد. وی همچنین آرزو کرد که روابط محکم بین دو ملت در سالهای آینده بیشتر تقویت شود و به پیشرفت و مشترک کمک کند. سعادت مردم ما. “در بیانیه ای می گوید.

کمیسیون عالی همچنین اظهار داشت که این نامه تبریک ادامه تعاملات منظم هند و سریلانکا در سطح مدیریت است که منجر به پیشرفت قابل توجهی در زمینه های همکاری توسعه ، روابط تجاری و اقتصادی ، ارتباطات بین مردم شده است. ، علی رغم چالش های بیماری همه گیر COVID-19.

هفته گذشته ، Gotabaya Rajapaksa ، رئیس جمهور سریلانکا روز پنجشنبه از نخست وزیر مودی به دلیل ارائه 500000 واکسن علیه COVID-19 به کشور جزیره تشکر کرد. وی همچنین از شهروندان هند برای رفتار سخاوتمندانه با مردم سریلانکا در چنین زمان های آزمایشی تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *