نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نتانیاهو یک عکس مشترک با ترامپ را از بنر توییتر خود حذف می کند newkerala.com # 7100

[ad_1]


تلآویو [Israel]، 12 ژانویه: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه با تغییر عکس روی جلد توئیتر خود ، عکس دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده را با عکسی جایگزین کرد که در آن علیه COVID-19 واکسینه شده است. مدت هاست که عکس مشترک دو رهبر با نشسته نتانیاهو در کنار ترامپ در جلسه کاخ سفید در حساب رسمی نخست وزیر توییترnetanyahu وجود دارد. این عکس به عنوان نشانه دوستی و روابط نزدیک بین اسرائیل و دولت ایالات متحده به رهبری ترامپ دیده شد.

این برکناری پس از وخیم شدن روابط دو رهبر پس از تبریک رسمی نتانیاهو به رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، جو بایدن ، به خاطر پیروزی رئیس جمهور دوم در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر صورت گرفت.

عکس جدید در حساب توئیتر نتانیاهو می گوید: “شهروندان اسرائیل ، ما به زندگی برمی گردیم.” حساب وی در مورد جایگزینی عکس روی جلد توضیحی نداد.

در همین حال ، ترامپ از ناآرامی های 6 ژانویه در پایتخت آمریكا ، هنگامی كه گروهی از طرفداران وی به ساختمان حمله كردند ، با پلیس درگیر شدند ، به اموال آسیب رساندند ، مرحله آغازین را تصرف كردند و روزنما را اشغال كردند ، در همه سیستم عامل های اصلی اجتماعی مسدود شده است.

این خشونت ها که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، پس از آن صورت گرفت که ترامپ از هواداران خود خواست تا به آنچه انتخابات سرقت شده گفته اعتراض کنند.

نتانیاهو یک عکس مشترک با ترامپ را از بنر توییتر خود حذف می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *