نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نامه احساسی هاردیکس به پدر مرحوم newkerala.com # 10093دهلی نو ، 17 ژانویه: بازیکن جهانی هندیک هندیک پاندیا روز یکشنبه نامه احساسی درباره پدر مرحوم خود که به تازگی درگذشت نوشت. هیمانشو پاندیا ، پدر هاردیك و كرونال كریكتورد هندی ، روز شنبه پس از ایست قلبی درگذشت. او 71 ساله بود.

هاردیک در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: “از دست دادن پدر و قهرمان من یکی از سخت ترین چیزها برای پذیرش در زندگی است ، اما شما آنقدر خاطرات عالی را برای ما به یادگار گذاشتید که فقط می توانیم لبخند شما را تصور کنیم!”

“پسران شما در حال حاضر همان جایی هستند که هستند ، فقط به خاطر شما ، سخت کوشی ، ایمان به خود و همیشه خوشحال بوده اید. این خانه بدون شما کمتر سرگرم کننده خواهد بود!

“ما شما را دوست داریم و همیشه این کار را خواهیم کرد ، نام شما همیشه بالا خواهد ماند. اما من یک چیز را می دانم ، شما از همان بالا به ما نگاه می کنید به همان روشی که اینجا دیدید!

“شما به ما افتخار کردید ، اما پدر ، ما به نحوه زندگی شما افتخار می کنیم! همانطور که دیروز برای آخرین بار گفتم ، اکنون در آرامش آرام باشید ، پادشاه من.

“دلم برای هر روز زندگی تنگ خواهد شد. دوستت دارم بابا!” او اضافه کرد.

کرونال ، که بارودا را در مسابقات سید مشتاق علی T20 هدایت می کند ، مجبور شد حباب زیستی را در وادودارا ، که برای جام سید سید مشتاق علی ایجاد شده است ، ترک کند تا در کنار خانواده باشد و آخرین آیین ها را انجام دهد ، یک مقام انجمن بارودا کریکت به IANS تایید کرد در شنبه.

برادری کریکت ، از جمله افرادی مانند ویرات کولی ، عرفان پاتون و آکاش چوپرا ، برای ابراز همدردی از توییتر بازدید کرده بودند.

در آرامش باش ، پادشاه من: نامه احساسی هاردیک به پدر مرحوم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *