نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نامه احساسی هاردیکس به پدر مرحوم newkerala.com # 10093

[ad_1]


دهلی نو ، 17 ژانویه: بازیکن جهانی هندیک هندیک پاندیا روز یکشنبه نامه احساسی درباره پدر مرحوم خود که به تازگی درگذشت نوشت. هیمانشو پاندیا ، پدر هاردیك و كرونال كریكتورد هندی ، روز شنبه پس از ایست قلبی درگذشت. او 71 ساله بود.

هاردیک در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: “از دست دادن پدر و قهرمان من یکی از سخت ترین چیزها برای پذیرش در زندگی است ، اما شما آنقدر خاطرات عالی را برای ما به یادگار گذاشتید که فقط می توانیم لبخند شما را تصور کنیم!”

“پسران شما در حال حاضر همان جایی هستند که هستند ، فقط به خاطر شما ، سخت کوشی ، ایمان به خود و همیشه خوشحال بوده اید. این خانه بدون شما کمتر سرگرم کننده خواهد بود!

“ما شما را دوست داریم و همیشه این کار را خواهیم کرد ، نام شما همیشه بالا خواهد ماند. اما من یک چیز را می دانم ، شما از همان بالا به ما نگاه می کنید به همان روشی که اینجا دیدید!

“شما به ما افتخار کردید ، اما پدر ، ما به نحوه زندگی شما افتخار می کنیم! همانطور که دیروز برای آخرین بار گفتم ، اکنون در آرامش آرام باشید ، پادشاه من.

“دلم برای هر روز زندگی تنگ خواهد شد. دوستت دارم بابا!” او اضافه کرد.

کرونال ، که بارودا را در مسابقات سید مشتاق علی T20 هدایت می کند ، مجبور شد حباب زیستی را در وادودارا ، که برای جام سید سید مشتاق علی ایجاد شده است ، ترک کند تا در کنار خانواده باشد و آخرین آیین ها را انجام دهد ، یک مقام انجمن بارودا کریکت به IANS تایید کرد در شنبه.

برادری کریکت ، از جمله افرادی مانند ویرات کولی ، عرفان پاتون و آکاش چوپرا ، برای ابراز همدردی از توییتر بازدید کرده بودند.

در آرامش باش ، پادشاه من: نامه احساسی هاردیک به پدر مرحوم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *