نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نادلا ، طرفداران کریکت Pichai پیروزی خارق العاده هند را جشن می گیرند newkerala.com # 11593

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: اگرچه آنها شرکتهای بزرگ فناوری را در سیلیکون ولی در ایالات متحده اداره می کنند ، کریکت همچنان در رگهای آنها جریان دارد و روز سه شنبه آلفابت و مدیر عامل گوگل ، سوندار پیچای و مدیرعامل مایکروسافت ، ساتیا نادلا ، تیم هند را تبریک گفتند ، 2 پیروزی او از سری 1 بر استرالیا در چهار آزمون جایزه Border-Gavaskar.
شوبمن گیل (91) ، ریشاب پانت (89 *) و چتسوار پوجارا (56) هنگام تعقیب هند در آخرین روز از چهارمین و آخرین آزمایش گبا ، یک ماموت 328 را تعقیب کردند و بدین ترتیب جیب سری 2-1 را حفظ کرد. جایزه Border-Gavascar.

نادل در توییتر خود نوشت: “آخرین ساعت آخرین روز آخرین آزمون. یک سری آزمون برای سنین. به تیم هند تبریک می گویم!”

پیچای در توئیتر خود نوشت: “یکی از بهترین سریالهای آزمایشی که تاکنون برنده شده است. به هند و یک استرالیای خوش بازی ، چه یک سریال #INDvsAUS ، تبریک می گویم.”

از نظر نادلا ، ارزش های رهبری که هنگام بازی کریکت در هند آموخت ، به او کمک کرد تا در طول 25 سال فعالیت حرفه ای خود در مایکروسافت ، در مقابل ناامنی – تیم را در درجه اول قرار دهد و بهترین ها را به نمایش بگذارد – با قدرت رقابت کند.

نادلا در خاطرات خود Hit Hit نوشت: “تنها پوستری که من واقعاً می خواستم یکی از شخصیت های کریکت من بود ، Hyderabad ML ML Jaisimha بزرگ ، معروف به ظاهر پسرانه و سبک زیبا در داخل و خارج از زمین.”

برای نادلا که کریکت وسواس دارد ، این بازی زندگی است و موارد دیگر. این کریکت است که خطوط زندگی حرفه ای و شخصی او را شکل می دهد.

نادلا در این کتاب نوشت: “هر کجا که باشم ، این بازی زیبا همیشه در ذهن من است. لذت ، خاطرات ، درام ، پیچیدگی و فراز و نشیب ها – امکانات بی پایان”.

نادلا اخیراً گفت که ساچین تندولکار کریکت محبوب وی از گذشته است ، در حالی که امروزه او دوست دارد ویرات کولی را در حال کتک زدن ببیند.

در جولای 2019 ، پیچای در مسابقه سرنوشت ساز جام جهانی بین هند و انگلیس در ادگباستون شرکت کرد.

BCCI تصویری از Pichai را در حال ژست گرفتن با ساچین Tendulkar با شکوه در صفحات خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود.

یک طرفدار مشتاق کریکت ، پیچایی اعتراف کرد که در طول سالهای رشد آرزو داشت که بازیکن کریکت باشد و Sunil Gavaskar و بعدا Tendulkar را می پرستید.

نادلا ، طرفداران کریکت Pichai پیروزی خارق العاده هند را جشن می گیرند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *