نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ناتاراجان از استقبال تماشایی در زادگاهش هیجان زده و بسیار متعجب است newkerala.com # 20403

[ad_1]


دهلی نو ، 2 فوریه: بولینگ هند ناتاراجان روز سه شنبه گفت که پس از پیروزی هند در استرالیا در ماه گذشته ، از ملاقات قهرمان در روستای سالم خود بسیار متعجب شد. ناتاراجان اولین بازی آزمایشی خود را در جریان بازی چهارم مقابل استرالیا در گبا انجام داد و حتی در همان بازی های اول سه ویکت گرفت.

هنگامی که به سالم رسید ، در 21 ژانویه از پیکر چپ با “دهول” و شهنای استقبال شد. پیکر هندی توسط جمعیت زیادی محاصره شد و سپس بر روی ارابه قدم گذاشت.

ناتاراجان ، آخرین یافته بولینگ هند ، گفت که او نه تنها از استقبال بزرگ در زادگاهش Chinnappampatti بسیار هیجان زده شده است. وی همچنین از طرفدارانش به خاطر عشق و حمایتشان تشکر کرد.

ناتاراجان در توییتر خود نوشت: “من از استقبال در زادگاهم ، Chinnappampatti بسیار هیجان زده ، هیجان زده و بسیار متعجب شدم. یک تن از شما برای عشق و حمایت شما متشکرم.”

ناتاراجان در سر خود ختنه شد و عکسی از خود را که در مقابل معبد ایستاده بود و دستانش را صاف کرده بود به عنوان احترام به متعال در روز یکشنبه به اشتراک گذاشت.

ماه گذشته ، او گفته بود که یک گام چپ دست بودن برای او یک مزیت است ، زیرا در آن لحظه بولینگ زیادی وجود ندارد و برای تیم بزرگسال بازی می کند.

“دلیل اصلی بازی من در همه قالب ها باید به تمرین من و همه مربیانم باشد ، آنها از قدرت من در قالب ها اطلاع خواهند داشت ، بنابراین آنها به من فرصتی دادند تا در همه قالب ها بازی کنم. من چپ دست هستم ، بنابراین مانند یک مزیت عمل می کند ، “ناتاراجان گفته بود.

“من همیشه به قدرت خود اعتقاد دارم. سعی خواهم کرد تا جایی که می توانم از انجمن کریکت سالم حمایت کنم. به دلیل حمایت مردم است که من اینجا هستم. مردم می دانند که چگونه به اینجا آمدم ، اگر کسی سخت کار کند ، آنها وی افزود: “من نتوانستم با همه شما ملاقات کنم ، هنگام بازگشت ، از رسانه ها و همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر می کنم.”

هند با نتیجه 2-1 جام جام بوردر-گاواسکار را از آن خود کرد. برای اولین بار در 32 سال گذشته استرالیا در گابا ، بریزبن شکست خورد.

ناتاراجان از استقبال تماشایی در زادگاهش “هیجان زده و به شدت متعجب” شده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *