نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ناامید پاتون می خواهد BCA برای بررسی سفارش هودا-کرونال newkerala.com # 7407

[ad_1]


دهلی نو ، 13 ژانویه: ایرفان پاتون ، کریکت سوار اسبق هند ، پس از حمله اردوگاه دیپاک هدی به اردوگاه بارودا ، با ادعای اینکه رفتار ناخوشایند کاپیتان کرونال پاندیا ، حمایت کرده است. پاتان گفت: چنین حوادثی “تأثیرات نامطلوبی” روی یک بازیکن دارد.

روز دوشنبه ، هدی با ارسال نامه ای به انجمن کریکت بارودا (BCA) ، آنها را از عدم دسترسی خود مطلع کرد و ادعا کرد که پاندیا بارها و بارها در حضور بازیکنان دیگر از او سو abاستفاده کرده و وی را در تمرینات اخیر اردو برای کسب جام در حال انجام فعالیت متوقف کرده است. مشتاق علی.

“در لحظات دشوار این همه گیری ، که سلامت روان بازیکن در درجه اول اهمیت است ، زیرا او باید در حباب زیستی بماند و همچنین روی بازی تمرکز کند ، چنین حوادثی می تواند اثرات نامطلوبی بر روی بازیکن و پاتان در بیانیه ای در شبکه های اجتماعی گفت:

پاتون که 17 سال در بارودا بازی کرد قبل از اینکه سرانجام به جامو و کشمیر به عنوان مربی برود ، از BCA خواست تا به این موضوع رسیدگی کند.

“من به عنوان کاپیتان سابق بارودا و مربی بسیاری از جوانان ، می فهمم که داشتن یک محیط هماهنگ که بازیکنان بتوانند احساس امنیت کنند ، آزادانه بازی کنند و تمام تلاش خود را برای تیم انجام دهند بسیار مهم است. اگر آنچه من شنیدم وی گفت: “برای اپیزود Deepak Hood ، درست است ، واقعاً تکان دهنده و دلسرد کننده است. با هیچ بازیکنی نباید چنین رفتاری کرد.”

وی افزود: “درخواستی از طرف همه اعضای BCA برای در نظر گرفتن این موضوع و محكوم كردن چنین اقداماتی ، زیرا این كارها برای بازی كریكت خوب نیست.”

این بازیکن 36 ساله که 29 تست ، 120 ODI و 24 T20I برای تیم هند انجام داده است ، همچنین از این فرصت استفاده کرده و دو بازیکن را که در نسخه نهایی T20 خوب کنار گذاشته شدند ، به BCA یادآوری کرد.

“در گذشته نزدیک ، قسمتهایی وجود داشته است که در هنگام انتخاب ، استعدادهای جوان مستحق که عملکرد خوبی داشتند و زیر 30 سال داشتند ، نادیده گرفته شدند. همچنین مانند آدیتیا واگمود ، که بهترین گلزن تیم بارودا در آخرین دوره بود وی نوشت: “فصل تروفی سید مشتاق علی ، كه 364 آهنگ به ثمر رساند و Swapnil Singh كه اجرای جهانی داشت ، با به ثمر رساندن 216 قطعه و گرفتن 10 كاست ، نادیده گرفته شدند.”

“ناامید” پاتون می خواهد BCA رسوایی هودا-کرونال را بررسی کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *