نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ناامید پاتون می خواهد BCA برای بررسی سفارش هودا-کرونال newkerala.com # 7407دهلی نو ، 13 ژانویه: ایرفان پاتون ، کریکت سوار اسبق هند ، پس از حمله اردوگاه دیپاک هدی به اردوگاه بارودا ، با ادعای اینکه رفتار ناخوشایند کاپیتان کرونال پاندیا ، حمایت کرده است. پاتان گفت: چنین حوادثی “تأثیرات نامطلوبی” روی یک بازیکن دارد.

روز دوشنبه ، هدی با ارسال نامه ای به انجمن کریکت بارودا (BCA) ، آنها را از عدم دسترسی خود مطلع کرد و ادعا کرد که پاندیا بارها و بارها در حضور بازیکنان دیگر از او سو abاستفاده کرده و وی را در تمرینات اخیر اردو برای کسب جام در حال انجام فعالیت متوقف کرده است. مشتاق علی.

“در لحظات دشوار این همه گیری ، که سلامت روان بازیکن در درجه اول اهمیت است ، زیرا او باید در حباب زیستی بماند و همچنین روی بازی تمرکز کند ، چنین حوادثی می تواند اثرات نامطلوبی بر روی بازیکن و پاتان در بیانیه ای در شبکه های اجتماعی گفت:

پاتون که 17 سال در بارودا بازی کرد قبل از اینکه سرانجام به جامو و کشمیر به عنوان مربی برود ، از BCA خواست تا به این موضوع رسیدگی کند.

“من به عنوان کاپیتان سابق بارودا و مربی بسیاری از جوانان ، می فهمم که داشتن یک محیط هماهنگ که بازیکنان بتوانند احساس امنیت کنند ، آزادانه بازی کنند و تمام تلاش خود را برای تیم انجام دهند بسیار مهم است. اگر آنچه من شنیدم وی گفت: “برای اپیزود Deepak Hood ، درست است ، واقعاً تکان دهنده و دلسرد کننده است. با هیچ بازیکنی نباید چنین رفتاری کرد.”

وی افزود: “درخواستی از طرف همه اعضای BCA برای در نظر گرفتن این موضوع و محكوم كردن چنین اقداماتی ، زیرا این كارها برای بازی كریكت خوب نیست.”

این بازیکن 36 ساله که 29 تست ، 120 ODI و 24 T20I برای تیم هند انجام داده است ، همچنین از این فرصت استفاده کرده و دو بازیکن را که در نسخه نهایی T20 خوب کنار گذاشته شدند ، به BCA یادآوری کرد.

“در گذشته نزدیک ، قسمتهایی وجود داشته است که در هنگام انتخاب ، استعدادهای جوان مستحق که عملکرد خوبی داشتند و زیر 30 سال داشتند ، نادیده گرفته شدند. همچنین مانند آدیتیا واگمود ، که بهترین گلزن تیم بارودا در آخرین دوره بود وی نوشت: “فصل تروفی سید مشتاق علی ، كه 364 آهنگ به ثمر رساند و Swapnil Singh كه اجرای جهانی داشت ، با به ثمر رساندن 216 قطعه و گرفتن 10 كاست ، نادیده گرفته شدند.”

“ناامید” پاتون می خواهد BCA رسوایی هودا-کرونال را بررسی کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *