نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

نائومی واتس در طوفان بی نهایت Malgorzata Szumowskas بازی خواهد کرد newkerala.com # 20551

[ad_1]

واشنگتن ، 2 فوریه: نائومی واتس بازیگر و تهیه کننده فیلم بریتانیایی قرار است در فیلم طوفان بی پایان کارگردان فیلم لهستانی Małgorzata Szumowska بازی کند. به گزارش ورایتی ، این فیلم که مدتها در انتظار آن بود ، به کارگردانی شوموفسا یک پروژه مشترک با آگهی های بزرگ Bleecker Street و Sony Pictures Worldwide Acquisitions است.

آخرین پروژه شوموفسکا ، “دیگر هرگز برف نخواهد آمد” به عنوان نامزد اسکار لهستان برای شناسایی بین المللی معرفی شده است.

وی با ابراز هیجان از کار با بنرهای بزرگ و غلت زدن در واتس گفت: خوشحالم که با شرکای بزرگی چون سونی ، بلیکر ، مون و البته نائومی واتس که آنها را تحسین کردم و می خواستم با آنها کار کنم کار می کنم. برای مدت طولانی “

هلمر اضافه کرد: “پم زنی نادر و شجاع است که سفرش جذاب و امیدوارکننده است. جاش یک داستان قوی و احساسی درباره اراده برای زنده ماندن ایجاد کرده است که در این دوران تاریک بسیار ضروری است. من نمی توانم برای شروع صبر کنم.”

طبق گزارشات ورایتی ، خیابان بلیکر مسئولیت کسب حقوق ایالات متحده برای صدور و تولید را بر عهده خواهد داشت. از طرف دیگر ، Sony Pictures Worldwide Acquisitions با حقوق فیلم های بین المللی سرو کار خواهد داشت.

اندرو کارپن ، مدیرعامل خیابان بلیکر ، نیز نسبت به پروژه جدید ابراز حسادت کرد و گفت: “این داستان به عنوان یک سفر کشف یک زن آغاز می شود و به یک داستان دلهره آور برای بقا تبدیل می شود. ما مفتخریم که احساسات نمایشی و احساسی پم بیل در صفحه نمایش بزرگ ریسک می کند “

“طوفان بی نهایت” توسط سلین رترای از گروه Maven Screen Media ، ترودی استایلر و جنی هالپر با بازی نائومی واتس برای تولیدات JamTart و همچنین پیتر و مایکل سوبیلوف تولید خواهد شد. در حالی که تهیه کنندگان اجرایی نیک مارشال ، جاش رولینز ، مالگوزا شوموفسا ، جیسون دی بیر ، اندرو کارپن و کنت سندرسون هستند.

نوشته شده توسط جاش رولینز و براساس مقاله تای گانگ “رد پاهای بلند در برف منجر به نجات عاطفی می شود” ، در مورد داستان پم بیلز ، مادر ، پرستار و راهنمای کوهستان که هنگام دستگیری در یک کوهپیمایی تنها در کوه واشنگتن بود. در کولاک منجر به نجات جسورانه یک غریبه. به گفته منابع ، این نمایش در طبقه بعدی ادامه خواهد یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *